Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 450 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pat Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Emmen met 78–145 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+32.3% t.o.v. mediaan van € 2.695/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 3.825 |
|---|---|
| Dichtheid | 1794 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 278.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01141000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Iemenhof — 0.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.23 km |
| Supermarkt | PLUS Johan Jongman — 0.33 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.14 km |
| Restaurant | De Lange Muur — 0.14 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.907 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.674 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.056 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kazerneweg 43 Klazienaveen-Noord | 106 | C | € 369.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 390.200 | € -9.300 | |
| Staartmees 21 Rietlanden | 138 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -10.500 | |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | D | € 350.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 380.510 | € -18.990 | |
| De Doeze 77 Klazienaveen-Zuid | 137 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.500 | |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | C | € 339.500 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 366.300 | € -33.200 | |
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | B | € 425.000 |
+€ 15.400
1 stap(pen)
|
€ 440.400 | +€ 40.900 | |
| Vogelwikke 2 Emmermeer | 110 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -49.500 | |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -49.500 | |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | C | € 325.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 349.200 | € -50.300 | |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | B | € 335.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 348.090 | € -51.410 | |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -74.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | 5 | D | € 350.000 | € 3.097 |
| Vogelwikke 2 Emmermeer | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | 5 | B | € 335.000 | € 2.815 |
| Kazerneweg 43 Klazienaveen-Noord | 106 | 4 | C | € 369.000 | € 3.481 |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | 5 | C | € 325.000 | € 2.686 |
| Trumanstraat 21 Veenoord | 105 | 5 | B | € 289.500 | € 2.757 |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | 6 | A | € 325.000 | € 2.686 |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | 4 | A | € 299.000 | € 2.670 |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | 5 | C | € 289.500 | € 2.954 |
| Tortelduif 39 Rietlanden | 123 | 6 | B | € 499.500 | € 4.061 |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | 4 | D | € 275.000 | € 2.371 |
| Nieuwe weg 181 Veenoord | 124 | 6 | C | € 495.000 | € 3.992 |