Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 155 m² |
| Perceel | 516 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Margadant Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Zwolle met 108–201 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+26.9% t.o.v. mediaan van € 4.216/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwolle
| Inwoners | 2.570 |
|---|---|
| Dichtheid | 3805 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 423.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01932100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Westwijs — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.39 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.6 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Mastenbroek — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Blanker & Thiele — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Isala — 4.63 km |
| OV-station | Zwolle Stadshagen — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.958 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 178.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 155 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.480 per jaar (~€ 207/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.165 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2015 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~620 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kraanbolwerkstraat 6 Noordereiland | 131 | A | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € -4.000 | |
| Nilantsweg 15 Katerveer-Engelse werk | 154 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -34.000 | |
| Frankhuizerallee 208 Frankhuis | 181 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -54.000 | |
| Herenweg 138 Wipstrik-Noord | 126 | B | € 895.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 908.860 | +€ 79.860 | |
| Twistvlietpad 105 Frankhuis | 200 | A | € 729.000 | +€ 0 | € 729.000 | € -100.000 | |
| Lorentzlaan 7 Berkum | 123 | D | € 689.000 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 722.210 | € -106.790 | |
| Dreessingel 77 Ittersumerbroek | 153 | C | € 645.000 |
+€ 30.600
2 stap(pen)
|
€ 675.600 | € -153.400 | |
| Steenhouwerstraat 22 Schoonhorst | 142 | B | € 650.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 665.620 | € -163.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nilantsweg 15 Katerveer-Engelse werk | 154 | 5 | A | € 795.000 | € 5.162 |
| Dreessingel 77 Ittersumerbroek | 153 | 5 | C | € 645.000 | € 4.216 |
| Kraanbolwerkstraat 6 Noordereiland | 131 | 5 | A | € 825.000 | € 6.298 |
| Steenhouwerstraat 22 Schoonhorst | 142 | 6 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Brucknerstraat 10 Holtenbroek IV | 148 | 5 | A | € 550.000 | € 3.716 |
| Herenweg 138 Wipstrik-Noord | 126 | 5 | B | € 895.000 | € 7.103 |
| Koningin Máximastraat 2 Veerallee | 175 | 6 | A | € 998.000 | € 5.703 |
| Frankhuizerallee 208 Frankhuis | 181 | 6 | A | € 775.000 | € 4.282 |
| Molenweg 183 Oud-Assendorp | 136 | 5 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Elzenlaan 31 Berkum | 136 | 6 | A | € 575.000 | € 4.228 |
| Lorentzlaan 7 Berkum | 123 | 5 | D | € 689.000 | € 5.602 |
| Keulenstraat 15 Hanzeland | 126 | 5 | B | € 625.000 | € 4.960 |