Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AMB Makelaars 's-Hertogenbosch I Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 82–153 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+2.9% t.o.v. mediaan van € 4.531/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 2439 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 496.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960803
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Caleidoscoop — 0.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KOV 't Goudvisje — 0.55 km |
| Supermarkt | PLUS William en Ursula Paans — 0.55 km |
| Apotheek | De Lans — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Empel — 0.66 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 3.41 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 110.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.180 per jaar (~€ 98/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.724 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~826 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~118 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 |
+€ 54.530
4 stap(pen)
|
€ 553.530 | +€ 3.530 | |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 |
+€ 36.300
3 stap(pen)
|
€ 545.300 | € -4.700 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 |
+€ 33.900
3 stap(pen)
|
€ 558.900 | +€ 8.900 | |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | A+ | € 510.000 |
+€ 29.260
2 stap(pen)
|
€ 539.260 | € -10.740 | |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | C | € 495.000 |
+€ 74.500
5 stap(pen)
|
€ 569.500 | +€ 19.500 | |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | A | € 498.500 |
+€ 31.200
3 stap(pen)
|
€ 529.700 | € -20.300 | |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | B | € 475.000 |
+€ 50.020
4 stap(pen)
|
€ 525.020 | € -24.980 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 |
+€ 47.150
4 stap(pen)
|
€ 576.650 | +€ 26.650 | |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 59.000
5 stap(pen)
|
€ 578.500 | +€ 28.500 | |
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | A+ | € 550.000 |
+€ 33.660
2 stap(pen)
|
€ 583.660 | +€ 33.660 | |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | A | € 475.000 |
+€ 40.200
3 stap(pen)
|
€ 515.200 | € -34.800 | |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | A | € 475.000 |
+€ 36.600
3 stap(pen)
|
€ 511.600 | € -38.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | 5 | C | € 519.500 | € 4.403 |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | 5 | B | € 529.500 | € 4.604 |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | 5 | A | € 509.000 | € 4.207 |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | 5 | C | € 550.000 | € 4.955 |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | 5 | B | € 475.000 | € 3.893 |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | 5 | A | € 475.000 | € 3.893 |
| Klokwetering 34 Orthen | 116 | 4 | C | € 595.000 | € 5.129 |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | 5 | B | € 417.500 | € 3.695 |
| Javastraat 6 Aawijk Zuid | 108 | 4 | C | € 575.000 | € 5.324 |
| Jekerstraat 11 Aawijk Zuid | 106 | 5 | C | € 415.000 | € 3.915 |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | 4 | A | € 498.500 | € 4.793 |