house · resale
Burgemeester Haspelslaan 192
1181NE Amstelveen · Elsrijk Oost · wijk Elsrijk · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 170 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Admiraal ERA Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Amstelveen met 118–221 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+3.6% t.o.v. mediaan van € 6.198/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Burgemeester Haspelslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Haspelslaan 212 | 102 | D | € 695.000 | € 6.814 |
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 3.985 |
|---|---|
| Dichtheid | 7948 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 587.000 deze listing +86% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03620304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mio Mondo — 0.3 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Blub zegt de Vis — 0.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Spice — 0.41 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bankras — 0.55 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Biesbosch — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 1.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveen, Busstation — 1.0 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kaya — 0.39 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.213 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 236.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 170 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.400 per jaar (~€ 283/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.496 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2890 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1020 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 680 per jaar en 680 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jane Addamslaan 6 Kastelenbuurt | 172 | A | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | +€ 3.000 | |
| Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark | 160 | A+ | € 1.075.000 | +€ 0 | € 1.075.000 | € -17.000 | |
| Da Costalaan 30 Patrimonium | 126 | B | € 1.075.000 | +€ 0 | € 1.075.000 | € -17.000 | |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | C | € 1.055.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 1.068.050 | € -23.950 | |
| Boekenrodelaan 14 Randwijck Oost | 146 | B | € 1.125.000 | +€ 0 | € 1.125.000 | +€ 33.000 | |
| Gijsbrecht van Amstellaan 7 Randwijck West | 162 | B | € 1.150.000 | +€ 0 | € 1.150.000 | +€ 58.000 | |
| Catharina van Clevepark 57 Randwijck Oost | 161 | C | € 1.150.000 |
+€ 7.245
1 stap(pen)
|
€ 1.157.245 | +€ 65.245 | |
| Keizer Karelweg 134 Kastanjebuurt | 134 | C | € 1.000.000 |
+€ 12.060
1 stap(pen)
|
€ 1.012.060 | € -79.940 | |
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | A | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | € -97.000 | |
| Valreep 101 Galjoenbuurt | 186 | B | € 1.195.000 | +€ 0 | € 1.195.000 | +€ 103.000 | |
| Landlust 13 Molenbuurt | 142 | A | € 985.000 | +€ 0 | € 985.000 | € -107.000 | |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | C | € 925.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 938.500 | € -153.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Catharina van Clevepark 57 Randwijck Oost | 161 | 6 | C | € 1.150.000 | € 7.143 |
| Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark | 160 | 6 | A+ | € 1.075.000 | € 6.719 |
| Jane Addamslaan 6 Kastelenbuurt | 172 | 5 | A | € 1.095.000 | € 6.366 |
| Gijsbrecht van Amstellaan 7 Randwijck West | 162 | 7 | B | € 1.150.000 | € 7.099 |
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | 5 | A | € 995.000 | € 6.338 |
| Straat van Magelhaens 29 Zeestratenbuurt | 177 | 7 | A | € 900.000 | € 5.085 |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | 6 | C | € 925.000 | € 6.167 |
| Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt | 158 | 5 | A | € 925.000 | € 5.854 |
| Valreep 101 Galjoenbuurt | 186 | 5 | B | € 1.195.000 | € 6.425 |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | 6 | C | € 1.055.000 | € 7.276 |
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | 5 | A | € 850.000 | € 5.120 |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | 6 | B | € 850.000 | € 5.629 |