Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Perceel | 100 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Laurens Beimers (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Leeuwarden met 59–110 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-4.6% t.o.v. mediaan van € 3.022/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 1.960 |
|---|---|
| Dichtheid | 10192 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 204.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00802003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Aventurijn — 0.13 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne IKC Prins Constantijn — 0.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ali Supermarkt — 0.11 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Boiten — 0.48 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts Joeloemsingh — 0.49 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 2.05 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.81 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hana — 0.12 km · 48 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.170 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 53.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.125 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.347 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1870 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~765 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 765 per jaar en 765 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Frederiksstraat 41 Molenpad | 67 | F | € 229.000 |
+€ 11.390
3 stap(pen)
|
€ 240.390 | € -4.610 | |
| 2e Koestraat 29 Cambuursterpad | 80 | C | € 235.000 | +€ 0 | € 235.000 | € -10.000 | |
| Bernhardus Bumastraat 30 Achter de Hoven | 75 | F | € 245.000 |
+€ 12.750
3 stap(pen)
|
€ 257.750 | +€ 12.750 | |
| Pasveerweg 21 Huizum-Dorp | 96 | A | € 259.500 | +€ 0 | € 259.500 | +€ 14.500 | |
| Herman Costerstraat 14 Transvaalwijk | 88 | C | € 229.000 | +€ 0 | € 229.000 | € -16.000 | |
| Mesdagstraat 16 Hollanderwijk | 84 | F | € 249.500 |
+€ 14.280
3 stap(pen)
|
€ 263.780 | +€ 18.780 | |
| Mesdagstraat 12 Hollanderwijk | 78 | C | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | +€ 20.000 | |
| Meidoornstraat 48 Bloemenbuurt | 93 | D | € 259.000 |
+€ 6.510
1 stap(pen)
|
€ 265.510 | +€ 20.510 | |
| Noteboomstraat 12 Oldegalileën | 87 | E | € 259.000 |
+€ 11.310
2 stap(pen)
|
€ 270.310 | +€ 25.310 | |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | E | € 259.500 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 271.980 | +€ 26.980 | |
| Himdyk 21 Jirnsum | 91 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 30.000 | |
| Claes Bockes Balckstraat 5 Welgelegen | 108 | E | € 269.500 |
+€ 14.040
2 stap(pen)
|
€ 283.540 | +€ 38.540 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Herman Costerstraat 14 Transvaalwijk | 88 | 4 | C | € 229.000 | € 2.602 |
| 2e Koestraat 29 Cambuursterpad | 80 | 4 | C | € 235.000 | € 2.938 |
| Himdyk 21 Jirnsum | 91 | 4 | B | € 275.000 | € 3.022 |
| Meidoornstraat 48 Bloemenbuurt | 93 | 4 | D | € 259.000 | € 2.785 |
| Mesdagstraat 16 Hollanderwijk | 84 | 3 | F | € 249.500 | € 2.970 |
| Noteboomstraat 12 Oldegalileën | 87 | 3 | E | € 259.000 | € 2.977 |
| Bernhardus Bumastraat 30 Achter de Hoven | 75 | 4 | F | € 245.000 | € 3.267 |
| Pasveerweg 21 Huizum-Dorp | 96 | 4 | A | € 259.500 | € 2.703 |
| Mesdagstraat 12 Hollanderwijk | 78 | 3 | C | € 265.000 | € 3.397 |
| Buorren 29 Lekkum | 86 | 3 | B | € 299.000 | € 3.477 |
| Hoeksterstraat 10 Oldegalileën | 80 | 5 | A | € 299.000 | € 3.738 |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | 5 | E | € 259.500 | € 2.703 |