databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Koninginneweg 58

2012GP Haarlem · Koninginnebuurt · wijk Haarlemmerhoutkwartier · Haarlem

€ 1.850.000
€ 6.679 / m²
277 11kamers F
Foto 1 van Koninginneweg 58 Foto 2 van Koninginneweg 58 Foto 3 van Koninginneweg 58 Foto 4 van Koninginneweg 58 Foto 5 van Koninginneweg 58 Foto 6 van Koninginneweg 58 Foto 7 van Koninginneweg 58 Foto 8 van Koninginneweg 58 Foto 9 van Koninginneweg 58 Foto 10 van Koninginneweg 58 Foto 11 van Koninginneweg 58 Foto 12 van Koninginneweg 58

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.277 m²
Perceel249 m²
Kamers11 (5 slaap)
EnergielabelF
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Maarten van Vliet Makelaars (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Haarlem met 193–360 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-0.1% t.o.v. mediaan van € 6.683/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Haarlem

Inwoners2.910
Dichtheid9226 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 798.000 deze listing +132% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt28%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03920201 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool Bos en Vaart — 0.17 km · 24 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Wereldkids — 0.1 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Ekoplaza — 0.55 km · 14 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Klinkhamer — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Stronkhorst — 0.11 km · 18 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Spaarne Gasthuis Zuid — 2.02 km
OV-station Heemstede-Aerdenhout — 1.83 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant San Lorenzo — 0.4 km · 30 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 8.832 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 402.174 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 277 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 12.465 per jaar (~€ 1.039/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 9.871 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~11080 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~4986 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 8.033 per jaar en 7479 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label F te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.