apartment · resale
Boterbloemstraat 35
1032LV Amsterdam · Buiksloterham-Noord · wijk Noordelijke IJ-oevers-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 157 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-Noord (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 83 apartments in Amsterdam met 109–204 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-2.9% t.o.v. mediaan van € 8.430/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.620 |
|---|---|
| Dichtheid | 4183 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 656.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NB05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Heldringschool — 0.22 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV / BSO Tinteltuin — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Genco — 0.8 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Buiksloterham — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Buiksloterham — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 1.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noorderpark — 1.32 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brunchdale — 0.03 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.135 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 277.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 157 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.512 per jaar (~€ 209/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.344 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2041 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~628 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | A++ | € 1.290.000 | +€ 0 | € 1.290.000 | +€ 5.000 | |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | C | € 1.249.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 1.276.600 | € -8.400 | |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | A++ | € 1.300.000 | +€ 0 | € 1.300.000 | +€ 15.000 | |
| Sarphatistraat 568 Alexanderplein e.o. | 129 | A | € 1.300.000 | +€ 0 | € 1.300.000 | +€ 15.000 | |
| Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt | 172 | G | € 1.250.000 |
+€ 68.800
6 stap(pen)
|
€ 1.318.800 | +€ 33.800 | |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | A | € 1.325.000 | +€ 0 | € 1.325.000 | +€ 40.000 | |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 1.327.940 | +€ 42.940 | |
| Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost | 139 | A+ | € 1.350.000 | +€ 0 | € 1.350.000 | +€ 65.000 | |
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | B | € 1.150.000 |
+€ 18.260
1 stap(pen)
|
€ 1.168.260 | € -116.740 | |
| Admiraal De Ruijterweg 243 Erasmusparkbuurt-Oost | 165 | B | € 1.150.000 |
+€ 18.150
1 stap(pen)
|
€ 1.168.150 | € -116.850 | |
| Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt | 137 | C | € 1.375.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 1.402.400 | +€ 117.400 | |
| Uiterwaardenstraat 352 Scheldebuurt-West | 117 | B | € 1.150.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 1.162.870 | € -122.130 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | 4 | D | € 1.450.000 | € 9.295 |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | 4 | A | € 1.450.000 | € 8.896 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | 4 | A+ | € 1.095.000 | € 7.204 |
| Geuzenkade 103 Geuzenhofbuurt | 163 | 4 | A | € 1.500.000 | € 9.202 |
| Emmastraat 29 Cornelis Schuytbuurt | 163 | 4 | E | € 1.550.000 | € 9.509 |
| Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt | 172 | 4 | D | € 1.450.000 | € 8.430 |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | 4 | C | € 1.249.000 | € 9.051 |
| Admiraal De Ruijterweg 243 Erasmusparkbuurt-Oost | 165 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.970 |
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.928 |
| Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt | 172 | 5 | G | € 1.250.000 | € 7.267 |