Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 158 m² |
| Perceel | 134 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Uffelen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 74 houses in Eindhoven met 110–205 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-4.2% t.o.v. mediaan van € 4.457/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in St Jorislaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| St Jorislaan 46 | 163 | A | € 775.000 | € 4.755 |
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 1.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 12542 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 340.000 deze listing +99% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722120
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hasselbraam — 0.19 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stratumse Service Apotheek — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Volckaerts — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 1.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tiranga — 0.17 km · 73 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 145.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 158 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.160 per jaar (~€ 263/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.486 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2686 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~948 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 632 per jaar en 632 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 661.610 | € -13.390 | |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | A++++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 20.000 | |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 20.000 | |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 20.000 | |
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | B | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | € -26.000 | |
| Hoefkestraat 56 Rochusbuurt | 205 | C | € 685.000 |
+€ 18.450
1 stap(pen)
|
€ 703.450 | +€ 28.450 | |
| Havensingel 45 Irisbuurt | 122 | A | € 714.500 | +€ 0 | € 714.500 | +€ 39.500 | |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 50.000 | |
| Ullerberglaan 13 Woenselse Heide | 169 | C | € 600.000 |
+€ 15.210
1 stap(pen)
|
€ 615.210 | € -59.790 | |
| Melsbroekhof 5 Tempel | 160 | C | € 598.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 612.400 | € -62.600 | |
| Waterfront 397 Waterrijk | 160 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 75.000 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | 7 | B | € 649.000 | € 4.160 |
| Melsbroekhof 5 Tempel | 160 | 7 | C | € 598.000 | € 3.738 |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | 6 | A++++ | € 695.000 | € 4.455 |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | 6 | A+ | € 695.000 | € 4.484 |
| Waterfront 397 Waterrijk | 160 | 8 | A | € 750.000 | € 4.688 |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | 6 | C | € 775.000 | € 4.844 |
| Ullerberglaan 13 Woenselse Heide | 169 | 6 | C | € 600.000 | € 3.550 |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | 6 | A+ | € 725.000 | € 5.142 |
| Graspol 29 Grasrijk | 139 | 7 | A | € 550.000 | € 3.957 |
| de Koppele 62 Vaartbroek | 153 | 6 | C | € 525.000 | € 3.431 |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | 6 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| 't Hofke 91 't Hofke | 174 | 6 | B | € 795.000 | € 4.569 |