apartment · resale
Wagenweg 116
2012NJ Haarlem · Koninginnebuurt · wijk Haarlemmerhoutkwartier · Haarlem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Barnsteen Makelaars en Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 apartments in Haarlem met 45–84 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-3.6% t.o.v. mediaan van € 6.307/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.910 |
|---|---|
| Dichtheid | 9226 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 798.000 deze listing -51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Bos en Vaart — 0.17 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Wereldkids — 0.1 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.55 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Klinkhamer — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Stronkhorst — 0.11 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.02 km |
| OV-station | Heemstede-Aerdenhout — 1.83 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | San Lorenzo — 0.4 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.040 per jaar (~€ 87/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.973 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~845 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~260 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dokter De Liefdestraat 21 Schrijversbuurt | 74 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Jansstraat 9 Bakenes | 52 | C | € 395.000 |
+€ 10.400
2 stap(pen)
|
€ 405.400 | +€ 10.400 | |
| Albert Verweylaan 21 Sinnevelt | 76 | F | € 380.000 |
+€ 28.120
5 stap(pen)
|
€ 408.120 | +€ 13.120 | |
| Spaarnwouderstraat 1 Burgwal | 51 | C | € 400.000 |
+€ 10.200
2 stap(pen)
|
€ 410.200 | +€ 15.200 | |
| Essenstraat 9 Heiliglanden | 57 | C | € 400.000 |
+€ 11.400
2 stap(pen)
|
€ 411.400 | +€ 16.400 | |
| Besoekistraat 32 Nieuw-Guineabuurt | 57 | E | € 359.500 |
+€ 18.810
4 stap(pen)
|
€ 378.310 | € -16.690 | |
| Spaarne 151 Burgwal | 58 | B | € 425.000 |
+€ 6.380
1 stap(pen)
|
€ 431.380 | +€ 36.380 | |
| Edward Jennerstraat 328 Geneesherenbuurt | 83 | B | € 435.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 444.130 | +€ 49.130 | |
| Zijlweg 148 Bloemenbuurt | 50 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -60.000 | |
| Spaarne 135 Burgwal | 60 | B | € 450.000 |
+€ 6.600
1 stap(pen)
|
€ 456.600 | +€ 61.600 | |
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | C | € 450.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 464.600 | +€ 69.600 | |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | E | € 450.000 |
+€ 23.430
4 stap(pen)
|
€ 473.430 | +€ 78.430 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Essenstraat 9 Heiliglanden | 57 | 3 | C | € 400.000 | € 7.018 |
| Engelenburg 481 De Burgen | 63 | 3 | C | € 295.000 | € 4.683 |
| Dokter De Liefdestraat 21 Schrijversbuurt | 74 | 3 | A | € 395.000 | € 5.338 |
| Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt | 73 | 3 | C | € 450.000 | € 6.164 |
| Spaarne 135 Burgwal | 60 | 2 | B | € 450.000 | € 7.500 |
| Spaarne 151 Burgwal | 58 | 2 | B | € 425.000 | € 7.328 |
| Spaarnwouderstraat 111 Burgwal | 66 | 4 | A | € 485.000 | € 7.348 |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | 4 | E | € 450.000 | € 6.338 |
| Besoekistraat 32 Nieuw-Guineabuurt | 57 | 2 | E | € 359.500 | € 6.307 |
| Albert Verweylaan 21 Sinnevelt | 76 | 3 | F | € 380.000 | € 5.000 |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | 3 | A | € 475.000 | € 6.419 |
| Waddenstraat 741 Waddenbuurt | 57 | 2 | C | € 299.000 | € 5.246 |