apartment · resale
Kruysweerstraat 315
1096GN Amsterdam · Amstelkwartier-Noord · wijk Omval/Overamstel · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 59 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Amsterdam Centrum (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 201 apartments in Amsterdam met 41–76 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 74e percentiel (+7.5% t.o.v. mediaan van € 8.594/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.045 |
|---|---|
| Dichtheid | 10835 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 588.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MQ05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Amstel — 0.12 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klein & Co — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Foodlovers — 0.24 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | GZC Amstelkwartier — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | GZC Amstelkwartier — 0.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Spaklerweg — 0.3 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | L'Osteria — 0.24 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 59 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 472 per jaar (~€ 39/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.641 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~295 kg per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord | 63 | D | € 500.000 |
+€ 44.730
7 stap(pen)
|
€ 544.730 | € -270 | |
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | E | € 500.000 |
+€ 46.200
8 stap(pen)
|
€ 546.200 | +€ 1.200 | |
| Westlandgracht 195 Aalsmeerwegbuurt-West | 55 | B | € 510.000 |
+€ 30.250
5 stap(pen)
|
€ 540.250 | € -4.750 | |
| Staringstraat 10 Cremerbuurt-West | 55 | F | € 495.000 |
+€ 44.550
9 stap(pen)
|
€ 539.550 | € -5.450 | |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | C | € 500.000 |
+€ 37.760
6 stap(pen)
|
€ 537.760 | € -7.240 | |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | D | € 495.000 |
+€ 41.890
7 stap(pen)
|
€ 536.890 | € -8.110 | |
| Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord | 57 | C | € 500.000 |
+€ 36.480
6 stap(pen)
|
€ 536.480 | € -8.520 | |
| Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord | 55 | C | € 500.000 |
+€ 35.200
6 stap(pen)
|
€ 535.200 | € -9.800 | |
| Wilhelminastraat 5 Cremerbuurt-Oost | 52 | D | € 495.000 |
+€ 36.920
7 stap(pen)
|
€ 531.920 | € -13.080 | |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | B | € 500.000 |
+€ 31.350
5 stap(pen)
|
€ 531.350 | € -13.650 | |
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 62 | B | € 525.000 |
+€ 34.100
5 stap(pen)
|
€ 559.100 | +€ 14.100 | |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | C | € 495.000 |
+€ 35.840
6 stap(pen)
|
€ 530.840 | € -14.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 58 | 2 | E | € 525.000 | € 9.052 |
| Legmeerstraat 24 Legmeerpleinbuurt | 60 | 2 | C | € 525.000 | € 8.750 |
| Jacob van Lennepkade 228 Borgerbuurt | 57 | 2 | C | € 525.000 | € 9.211 |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 500.000 | € 8.475 |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | 2 | D | € 495.000 | € 8.390 |
| Marcantilaan 345 Marcanti | 60 | 2 | B | € 495.000 | € 8.250 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 62 | 2 | B | € 525.000 | € 8.468 |
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | 2 | A | € 495.000 | € 8.115 |
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | 2 | A++ | € 475.000 | € 8.190 |
| Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid | 63 | 2 | A | € 535.000 | € 8.492 |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | 2 | C | € 495.000 | € 8.839 |
| De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord | 63 | 2 | D | € 500.000 | € 7.937 |