Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 154 m² |
| Perceel | 985 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bij Bärbel (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Zwolle met 107–200 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+22.5% t.o.v. mediaan van € 4.216/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwolle
| Inwoners | 625 |
|---|---|
| Dichtheid | 494 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 865.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 2.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01935080
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO De Brug — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Ziekenhuis | Isala — 4.72 km |
| OV-station | 't Schellerveertje — 1.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Uitspanning Het Engelse Werk — 0.72 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 170.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 154 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.464 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.000 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~616 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frankhuizerallee 208 Frankhuis | 181 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -20.000 | |
| Kraanbolwerkstraat 6 Noordereiland | 131 | A | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | +€ 30.000 | |
| Voorsterweg 2 Oud-Westenholte | 155 | A | € 829.000 | +€ 0 | € 829.000 | +€ 34.000 | |
| Twistvlietpad 105 Frankhuis | 200 | A | € 729.000 | +€ 0 | € 729.000 | € -66.000 | |
| Lorentzlaan 7 Berkum | 123 | D | € 689.000 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 722.210 | € -72.790 | |
| Herenweg 138 Wipstrik-Noord | 126 | B | € 895.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 908.860 | +€ 113.860 | |
| Dreessingel 77 Ittersumerbroek | 153 | C | € 645.000 |
+€ 30.600
2 stap(pen)
|
€ 675.600 | € -119.400 | |
| Steenhouwerstraat 22 Schoonhorst | 142 | B | € 650.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 665.620 | € -129.380 | |
| Houtwalstraat 8 Frankhuis | 199 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -145.000 | |
| Keulenstraat 15 Hanzeland | 126 | B | € 625.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 638.860 | € -156.140 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Voorsterweg 2 Oud-Westenholte | 155 | 5 | A | € 829.000 | € 5.348 |
| Dreessingel 77 Ittersumerbroek | 153 | 5 | C | € 645.000 | € 4.216 |
| Kraanbolwerkstraat 6 Noordereiland | 131 | 5 | A | € 825.000 | € 6.298 |
| Steenhouwerstraat 22 Schoonhorst | 142 | 6 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Brucknerstraat 10 Holtenbroek IV | 148 | 5 | A | € 550.000 | € 3.716 |
| Herenweg 138 Wipstrik-Noord | 126 | 5 | B | € 895.000 | € 7.103 |
| Molenweg 183 Oud-Assendorp | 136 | 5 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Frankhuizerallee 208 Frankhuis | 181 | 6 | A | € 775.000 | € 4.282 |
| Elzenlaan 31 Berkum | 136 | 6 | A | € 575.000 | € 4.228 |
| Keulenstraat 15 Hanzeland | 126 | 5 | B | € 625.000 | € 4.960 |
| Koningin Máximastraat 2 Veerallee | 175 | 6 | A | € 998.000 | € 5.703 |
| Lorentzlaan 7 Berkum | 123 | 5 | D | € 689.000 | € 5.602 |