apartment · resale
Egidiusstraat 63
1055GN Amsterdam · Erasmusparkbuurt-West · wijk Erasmuspark · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 70 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lammers + Dijkstra Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 261 apartments in Amsterdam met 49–91 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-7.6% t.o.v. mediaan van € 8.269/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 13408 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 452.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zijderoute — 0.45 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.3 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Mediport — 0.35 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.95 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 0.96 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kahvealti — 0.17 km · 50 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 70 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.120 per jaar (~€ 93/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.647 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~910 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~280 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Curaçaostraat 124 Postjeskade e.o. | 69 | B | € 525.000 |
+€ 7.590
1 stap(pen)
|
€ 532.590 | € -2.410 | |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | C | € 525.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 537.600 | +€ 2.600 | |
| Meerhuizenstraat 11 IJselbuurt-Oost | 69 | A | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | € -5.000 | |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | F | € 525.000 |
+€ 24.790
5 stap(pen)
|
€ 549.790 | +€ 14.790 | |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 15.000 | |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | C | € 500.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 513.800 | € -21.200 | |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | B | € 550.000 |
+€ 7.150
1 stap(pen)
|
€ 557.150 | +€ 22.150 | |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | B | € 550.000 |
+€ 7.590
1 stap(pen)
|
€ 557.590 | +€ 22.590 | |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | C | € 550.000 |
+€ 9.920
2 stap(pen)
|
€ 559.920 | +€ 24.920 | |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | C | € 495.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 508.000 | € -27.000 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 507.600 | € -27.400 | |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | C | € 549.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 563.600 | +€ 28.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | 3 | B | € 550.000 | € 7.971 |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | 3 | C | € 500.000 | € 7.246 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | 3 | C | € 575.000 | € 8.099 |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | 3 | C | € 549.000 | € 7.521 |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | 3 | A+ | € 595.000 | € 8.623 |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | 3 | D | € 600.000 | € 8.571 |
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | 3 | A++ | € 600.000 | € 8.696 |
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | C | € 550.000 | € 7.333 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | A | € 570.000 | € 7.600 |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | 3 | C | € 495.000 | € 7.615 |