apartment · resale
Hestiastraat 65
1076DK Amsterdam · Olympisch Stadion e.o. · wijk Stadionbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 141 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarsland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 119 apartments in Amsterdam met 98–183 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+25.7% t.o.v. mediaan van € 8.178/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 11088 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 761.000 deze listing +91% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 91% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KH02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | The British School — 0.41 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schinkel Apotheek — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Valeriusplein — 0.78 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveenseweg — 0.89 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Café Carbòn — 0.05 km · 68 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.923 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 314.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 141 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.820 per jaar (~€ 235/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 7.158 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2397 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~846 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 564 per jaar en 564 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | € 0 | |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | € 0 | |
| Tesselschadestraat 31 Vondelparkbuurt-Oost | 115 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | € 0 | |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | D | € 1.450.000 |
+€ 24.960
2 stap(pen)
|
€ 1.474.960 | +€ 24.960 | |
| Frans van Mierisstraat 131 Hondecoeterbuurt | 104 | A | € 1.475.000 | +€ 0 | € 1.475.000 | +€ 25.000 | |
| Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt | 172 | D | € 1.450.000 |
+€ 27.520
2 stap(pen)
|
€ 1.477.520 | +€ 27.520 | |
| Geuzenkade 103 Geuzenhofbuurt | 163 | A | € 1.500.000 | +€ 0 | € 1.500.000 | +€ 50.000 | |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | A | € 1.325.000 | +€ 0 | € 1.325.000 | € -125.000 | |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 19.520
2 stap(pen)
|
€ 1.314.520 | € -135.480 | |
| Emmastraat 29 Cornelis Schuytbuurt | 163 | E | € 1.550.000 |
+€ 35.860
3 stap(pen)
|
€ 1.585.860 | +€ 135.860 | |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | A++ | € 1.300.000 | +€ 0 | € 1.300.000 | € -150.000 | |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | A++ | € 1.290.000 | +€ 0 | € 1.290.000 | € -160.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilderdijkkade 50 Bellamybuurt-Zuid | 152 | 3 | A+ | € 1.650.000 | € 10.855 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | 4 | A | € 1.450.000 | € 11.069 |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | 4 | C | € 1.249.000 | € 9.051 |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | 4 | D | € 1.450.000 | € 9.295 |
| Badhuiskade 45 Overhoeks | 131 | 3 | A++++ | € 1.050.000 | € 8.015 |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | 4 | A++ | € 1.290.000 | € 10.238 |
| Realengracht 178 Westelijke eilanden | 126 | 3 | D | € 1.100.000 | € 8.730 |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | 4 | D | € 1.295.000 | € 10.615 |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | 4 | A+ | € 1.095.000 | € 7.204 |