Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 201 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonplus+ Makelaars B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Eindhoven met 74–137 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+9.0% t.o.v. mediaan van € 4.545/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 9257 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 314.000 deze listing +67% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726150
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Trudo — 0.36 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Trudoplein — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum de Pastorie — 0.34 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 2.74 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Strijp-S — 0.87 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafetaria Strijp — 0.16 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.120 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.683 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1802 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~636 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 424 per jaar en 424 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | G | € 500.000 |
+€ 28.710
5 stap(pen)
|
€ 528.710 | +€ 3.710 | |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | C | € 519.500 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 528.860 | +€ 3.860 | |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | C | € 509.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 519.440 | € -5.560 | |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | A | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | € -6.000 | |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | A | € 517.500 | +€ 0 | € 517.500 | € -7.500 | |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | A+ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 10.000 | |
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | C | € 525.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 536.160 | +€ 11.160 | |
| Genneperweg 50 Rapelenburg | 98 | C | € 529.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 537.820 | +€ 12.820 | |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | C | € 498.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 509.610 | € -15.390 | |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | D | € 525.000 |
+€ 18.720
2 stap(pen)
|
€ 543.720 | +€ 18.720 | |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 24.000 | |
| Graslook 58 Grasrijk | 106 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | 5 | C | € 485.000 | € 4.491 |
| Diestlaan 9 Tempel | 105 | 5 | B | € 469.000 | € 4.467 |
| Elsthof 67 Drents Dorp | 110 | 5 | A+++ | € 579.000 | € 5.264 |
| Genneperweg 50 Rapelenburg | 98 | 5 | C | € 529.000 | € 5.398 |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | 5 | A | € 519.000 | € 4.513 |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | 5 | A | € 517.500 | € 4.461 |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.612 |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | 5 | C | € 509.000 | € 4.388 |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | 5 | C | € 450.000 | € 4.545 |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | 4 | C | € 519.500 | € 4.995 |
| Graslook 58 Grasrijk | 106 | 4 | A+++ | € 550.000 | € 5.189 |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | 5 | D | € 525.000 | € 4.487 |