apartment · resale
Klimopstraat 276
2565VS Den Haag · Bloemenbuurt-Oost · wijk Wijk 12 Bomen- en Bloemenbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 74 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WUNDERINK MAKELAARS (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 137 apartments in Den Haag met 51–96 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 71e percentiel (+13.2% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.490 |
|---|---|
| Dichtheid | 10809 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181251
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Segbroek College — 0.32 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Tiffany's Daycare — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.19 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Van Laaren — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Wester Polikliniek — 0.24 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.77 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 2.04 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Catch-Up — 0.19 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.739 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.850 per jaar (~€ 154/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.059 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1628 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~666 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 666 per jaar en 666 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | C | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Van Speijkstraat 210 Zeeheldenkwartier | 65 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 1.000 | |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -4.000 | |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -4.000 | |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | E | € 400.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 410.530 | +€ 11.530 | |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | G | € 395.000 |
+€ 16.800
4 stap(pen)
|
€ 411.800 | +€ 12.800 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -14.000 | |
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -14.000 | |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | G | € 369.500 |
+€ 14.200
4 stap(pen)
|
€ 383.700 | € -15.300 | |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | C | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 16.000 | |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | D | € 415.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 419.900 | +€ 20.900 | |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -24.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | 3 | C | € 395.000 | € 5.411 |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | 3 | D | € 425.000 | € 5.822 |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | 3 | C | € 399.000 | € 5.115 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | 3 | A | € 385.000 | € 4.936 |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | 3 | D | € 415.000 | € 5.929 |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | 3 | A | € 425.000 | € 5.449 |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | 3 | C | € 345.000 | € 4.792 |