Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 138 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huisidee Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 82 houses in Almere met 90–167 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+8.6% t.o.v. mediaan van € 4.104/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 2.425 |
|---|---|
| Dichtheid | 2666 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 535.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 2.4 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00347603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sterrenschool Het Universum — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.52 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nobelhorst — 0.31 km |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 4.1 km |
| Restaurant | Smullen en Spelen — 0.37 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.806 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.895 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1419 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~387 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West | 144 | A | € 565.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 576.520 | +€ 1.520 | |
| Nobellaan 184 Nobelhorst Oost | 145 | A+++ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 25.000 | |
| Otto Sternstraat 16 Nobelhorst West | 113 | A | € 535.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 544.040 | € -30.960 | |
| Marie Curiestraat 16 Nobelhorst West | 147 | A | € 600.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 611.760 | +€ 36.760 | |
| Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West | 148 | A | € 600.000 |
+€ 11.840
1 stap(pen)
|
€ 611.840 | +€ 36.840 | |
| Hendrik Werkmanstraat 95 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 146 | A | € 525.000 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 536.680 | € -38.320 | |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | A | € 525.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 535.960 | € -39.040 | |
| Delacroixstraat 23 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 132 | A | € 525.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 535.560 | € -39.440 | |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | A | € 525.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 535.400 | € -39.600 | |
| Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord | 123 | A | € 610.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 619.840 | +€ 44.840 | |
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | B | € 595.000 |
+€ 25.270
2 stap(pen)
|
€ 620.270 | +€ 45.270 | |
| Brederostraat 29 Literatuurwijk Noordwest | 133 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Delacroixstraat 23 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 132 | 6 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | 6 | A | € 650.000 | € 4.710 |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | 6 | A | € 665.000 | € 4.854 |
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | 5 | B | € 595.000 | € 4.474 |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | 5 | A | € 525.000 | € 4.038 |
| Brederostraat 29 Literatuurwijk Noordwest | 133 | 7 | A+ | € 525.000 | € 3.947 |
| Ommelandvaart 70 Oostvaardersbuurt Noord | 123 | 5 | A | € 610.000 | € 4.959 |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | 6 | A | € 450.000 | € 3.629 |
| De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West | 144 | 6 | A | € 565.000 | € 3.924 |
| Edelhertweg 93 Faunabuurt Zuidwest | 136 | 6 | B | € 450.000 | € 3.309 |
| Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West | 132 | 5 | A | € 495.000 | € 3.750 |
| Meindert Hobbemastraat 176 Tussen de Vaarten N.- Oost | 129 | 5 | A | € 489.000 | € 3.791 |