house · resale
Hannie Schaftrode 47
2717HT Zoetermeer · Rodenbuurt-Oost · wijk Buytenwegh · Zoetermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Zoetermeer met 72–133 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+4.1% t.o.v. mediaan van € 4.286/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 600 |
|---|---|
| Dichtheid | 8471 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 421.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06370612
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vijf Pilaren — 0.35 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Combino — 0.91 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Al Basma Supermarkt — 0.17 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Buytenwegh Apotheek — 0.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Buytenwegh — 0.24 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 1.67 km |
| OV-station | Buytenwegh — 0.22 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | San Marina — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.717 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.648 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.331 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1339 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~412 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 462.980 | +€ 3.480 | |
| Vondelstraat 76 Dichtersbuurt | 79 | C | € 450.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 465.800 | +€ 6.300 | |
| Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord | 105 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -9.500 | |
| Kwikstaartveld 48 Veldenbuurt-Oost | 100 | B | € 435.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 446.000 | € -13.500 | |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 25.500 | |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | C | € 460.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 485.000 | +€ 25.500 | |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 35.500 | |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | C | € 475.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 497.600 | +€ 38.100 | |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | D | € 465.000 |
+€ 34.560
3 stap(pen)
|
€ 499.560 | +€ 40.060 | |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | D | € 465.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 499.830 | +€ 40.330 | |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 40.500 | |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | C | € 500.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 526.000 | +€ 66.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord | 105 | 5 | A+ | € 450.000 | € 4.286 |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | 5 | C | € 475.000 | € 4.204 |
| Kwikstaartveld 48 Veldenbuurt-Oost | 100 | 4 | B | € 435.000 | € 4.350 |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | 5 | B | € 450.000 | € 3.814 |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | 4 | A+ | € 500.000 | € 4.425 |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Molenstraat 57 Dorp-Oost | 105 | 5 | D | € 650.000 | € 6.190 |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | 5 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | 5 | A | € 539.000 | € 4.312 |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | 6 | C | € 460.000 | € 3.680 |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | 5 | D | € 465.000 | € 3.633 |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | 5 | D | € 465.000 | € 3.605 |