house · resale
Bataviastraat 10
7512ZA Enschede · Hogeland-Noord · wijk Wijk 00 Binnensingelgebied · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kemps makelaarshuis (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Enschede met 52–97 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+6.3% t.o.v. mediaan van € 3.626/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 2.995 |
|---|---|
| Dichtheid | 8666 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 268.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.39 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.52 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centrum apotheek — 0.73 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Spoedpost — 0.74 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 0.82 km |
| OV-station | Centraal Station — 1.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Mamma Mia — 0.45 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.380 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 56.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 900 per jaar (~€ 75/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.455 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~675 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~150 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getfertweg 199 Getfert | 94 | F | € 259.000 |
+€ 51.700
7 stap(pen)
|
€ 310.700 | +€ 21.700 | |
| B.W. ter Kuilestraat 236 Stevenfenne | 93 | E | € 269.000 |
+€ 47.430
6 stap(pen)
|
€ 316.430 | +€ 27.430 | |
| Spinnerstraat 38 Pathmos | 67 | D | € 225.000 |
+€ 30.150
5 stap(pen)
|
€ 255.150 | € -33.850 | |
| Roelof van Schevenstraat 8 Tubantia-Toekomst | 82 | C | € 300.000 |
+€ 31.160
4 stap(pen)
|
€ 331.160 | +€ 42.160 | |
| Bourdonstraat 16 Wooldrik | 88 | C | € 300.000 |
+€ 33.440
4 stap(pen)
|
€ 333.440 | +€ 44.440 | |
| Dennenweg 189 Stevenfenne | 96 | D | € 300.000 |
+€ 43.200
5 stap(pen)
|
€ 343.200 | +€ 54.200 | |
| Olieslagweg 75 Twekkelerveld | 70 | E | € 199.000 |
+€ 35.700
6 stap(pen)
|
€ 234.700 | € -54.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan Wijnoltsstraat 158 Tubantia-Toekomst | 75 | 4 | E | € 325.000 | € 4.333 |
| Roelof van Schevenstraat 8 Tubantia-Toekomst | 82 | 4 | C | € 300.000 | € 3.659 |
| Olieslagweg 75 Twekkelerveld | 70 | 4 | E | € 199.000 | € 2.843 |
| Bourdonstraat 16 Wooldrik | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Dollardstraat 20 Deppenbroek | 85 | 5 | E | € 325.000 | € 3.824 |
| Spinnerstraat 38 Pathmos | 67 | 3 | D | € 225.000 | € 3.358 |
| Walhofstraat 121 Walhof-Roessingh | 91 | 5 | G | € 295.000 | € 3.242 |
| B.W. ter Kuilestraat 236 Stevenfenne | 93 | 4 | E | € 269.000 | € 2.892 |
| Bruggertstraat 27 Elferink-Heuwkamp | 91 | 5 | C | € 330.000 | € 3.626 |
| Getfertweg 199 Getfert | 94 | 4 | F | € 259.000 | € 2.755 |
| P.H. ter Meulenplantsoen 8 Dorp Lonneker | 86 | 4 | G | € 425.000 | € 4.942 |
| Wethouder Nijhuisstraat 17 Elferink-Heuwkamp | 93 | 3 | E | € 350.000 | € 3.763 |