Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 250 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jonkman Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Westerkwartier met 71–132 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-3.7% t.o.v. mediaan van € 3.252/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westerkwartier
| Inwoners | 3.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 923 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 281.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19690000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christal — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Grootegast — 0.31 km |
| Supermarkt | Poiesz — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Grootegast — 0.28 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Grootegast — 0.19 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Anatolia — 0.08 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.525 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.457 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.550 per jaar (~€ 212/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.737 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2244 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~918 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 918 per jaar en 918 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Westerkwartier
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lindensteinlaan 103 Rodenburg en omgeving | 132 | D | € 325.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 334.240 | +€ 14.740 | |
| Grote Veenbrandstraat 14 Bebouwde kom Zevenhuizen | 88 | A | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -19.500 | |
| Lijsterbesstraat 57 Grootegast | 117 | B | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | € -20.500 | |
| Brugstraat 28 Pieterzijl | 129 | F | € 269.000 |
+€ 21.930
3 stap(pen)
|
€ 290.930 | € -28.570 | |
| Provincialeweg 73 Doezum | 92 | F | € 349.000 |
+€ 15.640
3 stap(pen)
|
€ 364.640 | +€ 45.140 | |
| Het Logement 3 Marum | 123 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 49.500 | |
| Wildbaan 4 Aduard | 81 | D | € 260.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 265.670 | € -53.830 | |
| Hoofdstraat 57 Niezijl | 128 | C | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | € -54.500 | |
| M H Trompstraat 3 Zuidhorn | 101 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 55.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| M H Trompstraat 3 Zuidhorn | 101 | 5 | C | € 375.000 | € 3.713 |
| Grote Veenbrandstraat 14 Bebouwde kom Zevenhuizen | 88 | 4 | A | € 300.000 | € 3.409 |
| Provincialeweg 73 Doezum | 92 | 5 | F | € 349.000 | € 3.793 |
| Lijsterbesstraat 57 Grootegast | 117 | 5 | B | € 299.000 | € 2.556 |
| Trambaan 3 Bebouwde kom Tolbert | 116 | 4 | A+++ | € 397.000 | € 3.422 |
| Het Logement 3 Marum | 123 | 4 | A | € 369.000 | € 3.000 |
| Wildbaan 4 Aduard | 81 | 3 | D | € 260.000 | € 3.210 |
| Pastorije 80 Bebouwde kom Tolbert | 123 | 5 | A | € 400.000 | € 3.252 |
| Hoofdstraat 57 Niezijl | 128 | 4 | C | € 265.000 | € 2.070 |
| Brugstraat 28 Pieterzijl | 129 | 5 | F | € 269.000 | € 2.085 |
| Plantsoen 18 De Wilp (gedeeltelijk) | 121 | 5 | C | € 450.000 | € 3.719 |
| Lindensteinlaan 103 Rodenburg en omgeving | 132 | 4 | D | € 325.000 | € 2.462 |