house · resale
De Mulder 42
5272RG Sint-Michielsgestel · Venkant, Beekkant en Beekvliet · wijk Wijk 00 Sint-Michielsgestel · Sint-Michielsgestel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Romeynders Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Sint-Michielsgestel met 86–159 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-12.1% t.o.v. mediaan van € 4.441/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Sint-Michielsgestel
| Inwoners | 2.720 |
|---|---|
| Dichtheid | 3240 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08450002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Touwladder — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Gestel — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch centrum Achter de linden — 0.94 km |
| Restaurant | Nieuw Pom Lai — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.292 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.968 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.456 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1599 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Sint-Michielsgestel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cederstraat 10 Theereheide | 157 | C | € 475.000 |
+€ 31.400
2 stap(pen)
|
€ 506.400 | +€ 26.400 | |
| Braakven 8 Berlicum | 105 | D | € 495.000 |
+€ 28.350
3 stap(pen)
|
€ 523.350 | +€ 43.350 | |
| Pastoor van den Boomstraat 82 Berlicum | 120 | B | € 519.500 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 532.700 | +€ 52.700 | |
| Saturnusstraat 4 Berlicum | 113 | B | € 547.500 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 559.930 | +€ 79.930 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pastoor van den Boomstraat 82 Berlicum | 120 | 5 | B | € 519.500 | € 4.329 |
| Saturnusstraat 4 Berlicum | 113 | 5 | B | € 547.500 | € 4.845 |
| Braakven 8 Berlicum | 105 | 5 | D | € 495.000 | € 4.714 |
| Vestgraaf 51 Sint-Michielsgestel | 139 | 4 | A | € 595.000 | € 4.281 |
| Duifhuis 15 Westerbroek en Beekveld | 137 | 6 | B | € 625.000 | € 4.562 |
| Norbertijnenpad 27 Berlicum | 153 | 5 | A | € 595.000 | € 3.889 |
| Cederstraat 10 Theereheide | 157 | 6 | C | € 475.000 | € 3.025 |
| De Misse 1 Westerbroek en Beekveld | 152 | 6 | A | € 675.000 | € 4.441 |
| De Goudplevier 1 Venkant, Beekkant en Beekvliet | 153 | 5 | C | € 765.000 | € 5.000 |