house · resale
Niersprinkstraat 61
6461AP Kerkrade · Kerkrade-Centrum · wijk Wijk 01 Kerkrade-Oost · Kerkrade
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 200 m² |
| Perceel | 97 m² |
| Kamers | 10 (4 slaap) |
| Energielabel | G |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ovida makelaars Heerlen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Kerkrade
| Inwoners | 4.875 |
|---|---|
| Dichtheid | 2567 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 224.000 |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09280100
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Steltloper — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.33 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek MC de Linde — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum De Linde — 0.76 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | VIALIFE Campus Bardenberg — 4.11 km |
| OV-station | Kerkrade Busstation — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Felice — 0.1 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 200 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 11.000 per jaar (~€ 917/maand) |
|---|---|
| CO2-uitstoot | ~9600 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~4400 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 7.800 per jaar en 7000 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Kerkrade
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label G te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.
Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.
Alle vergelijkbare woningen (0)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.