house · resale
de Dinkel 9
7491MK Delden · Vossenbrink en De Braak · wijk Wijk 06 Delden · Hof van Twente
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 172 m² |
| Perceel | 291 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hofstede & Kamp Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Hof van Twente met 120–223 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-5.9% t.o.v. mediaan van € 3.613/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hof van Twente
| Inwoners | 2.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 2458 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 432.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17350609
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Magenta — 0.85 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kringapotheek Delden — 1.17 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Delden — 1.21 km |
| Ziekenhuis | Hospice — 4.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delden — 1.09 km |
| Restaurant | De Weijenborg — 0.95 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.793 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 172 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.408 per jaar (~€ 201/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.994 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1892 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hof van Twente
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tolweg 4 Markelo | 144 | B | € 550.000 |
+€ 27.360
2 stap(pen)
|
€ 577.360 | € -7.640 | |
| Bomhof 52 Hengevelde | 131 | B | € 575.000 |
+€ 24.890
2 stap(pen)
|
€ 599.890 | +€ 14.890 | |
| Deldensestraat 1 Heeckeren | 151 | E | € 475.000 |
+€ 61.910
5 stap(pen)
|
€ 536.910 | € -48.090 | |
| Schoppenstede 14 't Kip | 173 | A | € 625.000 |
+€ 13.840
1 stap(pen)
|
€ 638.840 | +€ 53.840 | |
| St Annabrinkstraat 32 Sint Annabrink | 124 | D | € 479.000 |
+€ 43.400
4 stap(pen)
|
€ 522.400 | € -62.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schoppenstede 14 't Kip | 173 | 5 | A | € 625.000 | € 3.613 |
| Tolweg 4 Markelo | 144 | 6 | B | € 550.000 | € 3.819 |
| Deldensestraat 1 Heeckeren | 151 | 5 | E | € 475.000 | € 3.146 |
| Catsstraat 3 De Whee II-Zuid | 141 | 5 | A | € 415.000 | € 2.943 |
| Bomhof 52 Hengevelde | 131 | 7 | B | € 575.000 | € 4.389 |
| Kwartelstraat 16 De Whee I | 145 | 6 | C | € 310.000 | € 2.138 |
| Luykenstraat 7 De Whee II-Zuid | 219 | 5 | C | € 695.000 | € 3.174 |
| St Annabrinkstraat 32 Sint Annabrink | 124 | 7 | D | € 479.000 | € 3.863 |
| Borculoseweg 6 Diepenheim-Zuid | 129 | 5 | C | € 395.000 | € 3.062 |
| van den Vondelstraat 18 De Whee II-Zuid | 129 | 5 | B | € 335.000 | € 2.597 |
| Verlengde Meenweg 2 Verspreide huizen Herike | 125 | 5 | B | € 995.000 | € 7.960 |
| Kleidijk 8 Verspreide huizen Markvelde | 203 | 5 | A | € 1.300.000 | € 6.404 |