Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Perceel | 55 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AMB Makelaars Drunen - Vlijmen - Heusden I Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Heusden met 59–110 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+33.9% t.o.v. mediaan van € 4.175/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heusden
| Inwoners | 1.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 1404 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 413.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07971000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | basisschool JPS — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Van Wijlen — 1.23 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Heusden — 0.91 km |
| Restaurant | Ons Gheluk — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.381 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~340 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Heusden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Putterstraat 7 Heusden | 93 | C | € 450.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 468.600 | € -6.400 | |
| Meidoornstraat 21 Braken-West | 109 | C | € 435.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 456.800 | € -18.200 | |
| Edisonlaan 18 Vijfhoeven | 105 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -40.000 | |
| Graaf Albrechtstraat 32 Elshout | 105 | B | € 395.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 406.550 | € -68.450 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Putterstraat 7 Heusden | 93 | 5 | C | € 450.000 | € 4.839 |
| De Huterstraat 16 Oudheusden | 76 | 4 | C | € 320.000 | € 4.211 |
| Jasmijnstraat 11 Braken-West | 82 | 5 | D | € 310.000 | € 3.780 |
| Edisonlaan 18 Vijfhoeven | 105 | 4 | A | € 435.000 | € 4.143 |
| Graaf Albrechtstraat 32 Elshout | 105 | 5 | B | € 395.000 | € 3.762 |
| Meidoornstraat 21 Braken-West | 109 | 4 | C | € 435.000 | € 3.991 |