house · resale
Ferdinand Huyckburg 28
2907HE Capelle aan den IJssel · Burgenbuurt · wijk Schollevaar Zuid · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 214 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Santen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Capelle aan den IJssel met 77–143 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+10.0% t.o.v. mediaan van € 4.258/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 9389 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 384.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 8% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020771
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Catamaran — 0.42 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.57 km |
| Supermarkt | MCD Alledag — 0.47 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Schollevaar — 0.7 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van der Spek — 0.54 km |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 1.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Capelle Schollevaar — 0.83 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fong Shou — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.459 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.606 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~440 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | C | € 495.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 519.400 | +€ 4.400 | |
| Pascaltuin 23 Tuinenbuurt | 133 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 10.000 | |
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -15.000 | |
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -15.000 | |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | C | € 450.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 475.600 | € -39.400 | |
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | B | € 545.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 559.080 | +€ 44.080 | |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | A++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 70.000 | |
| Capelseweg 222 Stadsdeelpark | 87 | C | € 419.000 |
+€ 17.400
2 stap(pen)
|
€ 436.400 | € -78.600 | |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 80.000 | |
| Goudenregenstraat 106 Bloemenbuurt-west | 78 | B | € 409.000 |
+€ 8.580
1 stap(pen)
|
€ 417.580 | € -97.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | 4 | C | € 495.000 | € 4.057 |
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | 4 | A | € 500.000 | € 5.263 |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | 5 | A | € 595.000 | € 5.129 |
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | 5 | A | € 500.000 | € 4.098 |
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | 5 | B | € 545.000 | € 4.258 |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | 5 | A++ | € 585.000 | € 4.606 |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | 5 | C | € 450.000 | € 3.516 |
| Pascaltuin 23 Tuinenbuurt | 133 | 4 | A | € 525.000 | € 3.947 |
| Capelseweg 222 Stadsdeelpark | 87 | 3 | C | € 419.000 | € 4.816 |
| Van Speykstraat 62 Zeeheldenbuurt-west | 82 | 4 | D | € 345.000 | € 4.207 |
| Goudenregenstraat 106 Bloemenbuurt-west | 78 | 4 | B | € 409.000 | € 5.244 |
| Van Maerlantpark 46 Dichtersbuurt | 139 | 4 | A+ | € 750.000 | € 5.396 |