Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brandt Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Harderwijk met 84–156 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+0.4% t.o.v. mediaan van € 4.025/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Harderwijk
| Inwoners | 1.310 |
|---|---|
| Dichtheid | 6436 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 465.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 2.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02431204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Koraal — 0.53 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Harderwijk — 0.5 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Drielanden — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Drielanden — 0.5 km |
| Ziekenhuis | Sint Jansdal — 1.89 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Harderwijk — 1.55 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jasmijn — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.475 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Harderwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost | 101 | F | € 449.500 |
+€ 37.370
5 stap(pen)
|
€ 486.870 | +€ 1.870 | |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | C | € 475.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 492.050 | +€ 7.050 | |
| Triasgracht 27 Drielanden Centrum | 131 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost | 126 | C | € 449.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 474.200 | € -10.800 | |
| Tonnenbergerhout 54 Harderhout II | 127 | A+ | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 13.000 | |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | C | € 475.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 498.600 | +€ 13.600 | |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | C | € 449.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 471.200 | € -13.800 | |
| Mecklenburglaan 21 Tinnegieter | 94 | G | € 469.500 |
+€ 37.600
6 stap(pen)
|
€ 507.100 | +€ 22.100 | |
| Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord | 127 | B | € 499.500 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 513.470 | +€ 28.470 | |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | C | € 425.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 449.000 | € -36.000 | |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -46.000 | |
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -46.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord | 127 | 5 | B | € 499.500 | € 3.933 |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | 5 | A | € 439.000 | € 3.920 |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | 5 | C | € 449.000 | € 4.045 |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | 5 | C | € 475.000 | € 4.318 |
| Triasgracht 27 Drielanden Centrum | 131 | 5 | A | € 495.000 | € 3.779 |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | 6 | C | € 475.000 | € 4.025 |
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Tonnenbergerhout 54 Harderhout II | 127 | 6 | A+ | € 498.000 | € 3.921 |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | 4 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost | 126 | 4 | C | € 449.000 | € 3.563 |
| Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost | 101 | 5 | F | € 449.500 | € 4.450 |
| Van Speyklaan 226 De Wittenhagen Noord | 104 | 4 | A | € 419.000 | € 4.029 |