Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 173 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hart van Brabant Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 72 houses in Tilburg met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-21.8% t.o.v. mediaan van € 3.935/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 5672 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 369.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08554803
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Fonkel — 0.32 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Reeshof — 0.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 3.01 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 1.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Royal Palace — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.083 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1690 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~520 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | B | € 395.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 407.100 | +€ 7.100 | |
| Elandsgang 9 Jagersbuurt Oost | 126 | B | € 395.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 408.860 | +€ 8.860 | |
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | B | € 375.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 387.870 | € -12.130 | |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | D | € 390.000 |
+€ 27.810
3 stap(pen)
|
€ 417.810 | +€ 17.810 | |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | C | € 400.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 420.600 | +€ 20.600 | |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | C | € 395.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 422.600 | +€ 22.600 | |
| Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II | 118 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Oerlesestraat 93 Trouwlaan | 108 | C | € 350.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 371.600 | € -28.400 | |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | C | € 415.000 |
+€ 21.545
2 stap(pen)
|
€ 436.545 | +€ 36.545 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Elandsgang 9 Jagersbuurt Oost | 126 | 5 | B | € 395.000 | € 3.135 |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | 5 | E | € 439.000 | € 3.403 |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | 5 | B | € 465.000 | € 3.496 |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | 5 | C | € 447.000 | € 3.756 |
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | 5 | A+ | € 440.000 | € 3.761 |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | 6 | D | € 415.000 | € 3.374 |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | 6 | C | € 395.000 | € 2.862 |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | 6 | C | € 415.000 | € 2.986 |
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | 6 | A | € 465.000 | € 3.496 |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | 5 | A | € 475.000 | € 4.025 |
| Karpatenlaan 36 Groenewoud West | 114 | 5 | unknown | € 350.000 | € 3.070 |
| Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II | 118 | 4 | A | € 375.000 | € 3.178 |