apartment · resale
Van Boshuizenstraat 377
1082AP Amsterdam · Buitenveldert-Zuidoost · wijk Buitenveldert-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Your Home Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 240 apartments in Amsterdam met 46–85 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-15.5% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.055 |
|---|---|
| Dichtheid | 6663 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 542.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KR03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rosj Pina — 0.2 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Bambini BSO — 0.93 km |
| Supermarkt | Jumbo Velu — 0.08 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oran Aesthetics — 0.67 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam RAI — 1.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meat Me Kosher — 0.06 km · 23 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.650 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.358 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1452 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~594 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 594 per jaar en 594 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | F | € 450.000 |
+€ 11.220
3 stap(pen)
|
€ 461.220 | € -3.780 | |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | C | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | +€ 14.000 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 479.060 | +€ 14.060 | |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | D | € 475.000 |
+€ 4.550
1 stap(pen)
|
€ 479.550 | +€ 14.550 | |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | D | € 475.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 479.690 | +€ 14.690 | |
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | A+++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Ladogameerhof 189 De Aker-West | 72 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 20.000 | |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Eerste Oosterparkstraat 141 Oosterparkbuurt-Noordwest | 59 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | 4 | D | € 475.000 | € 7.090 |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | 4 | F | € 525.000 | € 7.836 |
| Curaçaostraat 124 Postjeskade e.o. | 69 | 4 | B | € 525.000 | € 7.609 |
| Crynssenstraat 60 Paramariboplein e.o. | 61 | 4 | F | € 525.000 | € 8.607 |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | 3 | F | € 450.000 | € 6.818 |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | 3 | D | € 475.000 | € 7.308 |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | 3 | C | € 479.000 | € 7.369 |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | 3 | C | € 475.000 | € 7.422 |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | 3 | C | € 495.000 | € 7.615 |
| Eerste Oosterparkstraat 141 Oosterparkbuurt-Noordwest | 59 | 4 | B | € 495.000 | € 8.390 |