apartment · resale
Olympiaweg 68
1076XC Amsterdam · Marathonbuurt-West · wijk Stadionbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 41 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Your Home Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 apartments in Amsterdam met 28–53 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+11.3% t.o.v. mediaan van € 9.314/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 19636 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 426.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 83% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KH03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Europaschool — 0.12 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.59 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.07 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stadion Apotheek — 0.34 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Valeriusplein — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveenseweg — 1.04 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Asian Flavours — 0.27 km · 69 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 41 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 820 per jaar (~€ 68/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.097 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~697 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~246 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 164 per jaar en 164 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | C | € 425.000 |
+€ 3.870
1 stap(pen)
|
€ 428.870 | +€ 3.870 | |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | C | € 425.000 |
+€ 3.960
1 stap(pen)
|
€ 428.960 | +€ 3.960 | |
| Makassarstraat 52 Makassarpleinbuurt | 46 | C | € 425.000 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 429.140 | +€ 4.140 | |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | C | € 425.000 |
+€ 4.320
1 stap(pen)
|
€ 429.320 | +€ 4.320 | |
| Djambistraat 23 Timorpleinbuurt-Noord | 46 | C | € 415.000 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 419.140 | € -5.860 | |
| Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West | 46 | D | € 425.000 |
+€ 7.360
2 stap(pen)
|
€ 432.360 | +€ 7.360 | |
| Bentinckstraat 14 Fannius Scholtenbuurt | 44 | E | € 425.000 |
+€ 9.680
3 stap(pen)
|
€ 434.680 | +€ 9.680 | |
| Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden | 46 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 14.000 | |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | C | € 435.000 |
+€ 4.050
1 stap(pen)
|
€ 439.050 | +€ 14.050 | |
| Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt | 37 | E | € 400.000 |
+€ 8.140
3 stap(pen)
|
€ 408.140 | € -16.860 | |
| Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt | 47 | D | € 435.000 |
+€ 7.520
2 stap(pen)
|
€ 442.520 | +€ 17.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | 2 | C | € 425.000 | € 9.884 |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | 2 | C | € 385.000 | € 9.625 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | 2 | D | € 375.000 | € 9.375 |
| Palmgracht 56 Driehoekbuurt | 40 | 2 | C | € 480.000 | € 12.000 |
| Marathonweg 13 Marathonbuurt-Oost | 43 | 2 | B | € 470.000 | € 10.930 |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | 2 | C | € 425.000 | € 9.659 |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | 2 | B | € 375.000 | € 8.721 |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | 2 | B | € 400.000 | € 9.091 |
| Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost | 38 | 2 | C | € 395.000 | € 10.395 |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | 2 | C | € 365.000 | € 9.359 |