Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bieden & Wonen Deventer (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Deventer met 54–101 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+3.0% t.o.v. mediaan van € 4.667/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 1.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 10676 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 264.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Olijfboom — 0.29 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Serhat Supermarkt — 0.08 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Meindersma — 0.14 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Noorderplein — 0.12 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.79 km |
| OV-station | Deventer — 0.73 km |
| Restaurant | Zari's Café — 0.05 km · 52 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.950 per jaar (~€ 162/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.952 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~702 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 702 per jaar en 702 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berkenschakel 25 Dorp Bathmen | 91 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Thomas a Kempisstraat 29 Zwolseweg | 80 | D | € 375.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 380.600 | +€ 5.600 | |
| 1e Weerdsweg 64 Lange Zandstraat | 86 | D | € 375.000 |
+€ 6.020
1 stap(pen)
|
€ 381.020 | +€ 6.020 | |
| Verschoorstraat 26 Op den Haar | 77 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Lange Zandstraat 74 Lange Zandstraat | 83 | C | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| Eendrachtstraat 47 Oosterstraat | 99 | C | € 397.500 | +€ 0 | € 397.500 | +€ 22.500 | |
| Korte Davostraat 12 Noorderplein | 75 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Hoge Hondstraat 155 Tuindorp | 80 | D | € 325.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 330.600 | € -44.400 | |
| Peppelweg 14 Roessink | 94 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Verschoorstraat 26 Op den Haar | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |
| Korte Davostraat 12 Noorderplein | 75 | 3 | C | € 350.000 | € 4.667 |
| Thomas a Kempisstraat 29 Zwolseweg | 80 | 4 | D | € 375.000 | € 4.688 |
| Lange Zandstraat 74 Lange Zandstraat | 83 | 4 | C | € 389.000 | € 4.687 |
| Hoge Hondstraat 155 Tuindorp | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Kannenburg 132 Het Oostrik | 74 | 3 | C | € 287.500 | € 3.885 |
| 1e Weerdsweg 64 Lange Zandstraat | 86 | 4 | D | € 375.000 | € 4.360 |
| Berkenschakel 25 Dorp Bathmen | 91 | 4 | B | € 375.000 | € 4.121 |
| Banekaterveld 6 Dorp Colmschate | 90 | 4 | C | € 475.000 | € 5.278 |
| Peppelweg 14 Roessink | 94 | 4 | C | € 425.000 | € 4.521 |
| Goldenbeltstraatje 3 Oosterstraat | 62 | 2 | C | € 299.000 | € 4.823 |
| Eendrachtstraat 47 Oosterstraat | 99 | 4 | C | € 397.500 | € 4.015 |