house · resale
Ten Hovestraat 81
2582RK Den Haag · Statenkwartier · wijk Wijk 09 Geuzen- en Statenkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 195 m² |
| Perceel | 154 m² |
| Kamers | 9 (7 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Plink Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Den Haag met 136–253 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+5.0% t.o.v. mediaan van € 5.128/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 10.310 |
|---|---|
| Dichtheid | 10188 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 714.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180907
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Maris College Statenkwartier — 0.15 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Eisenhowerlaan — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.14 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek van Greuningen — 0.04 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Storm de Grave — 1.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 2.55 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kleine Staat — 0.02 km · 53 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.013 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 228.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 195 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.875 per jaar (~€ 406/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.419 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4290 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1755 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.755 per jaar en 1755 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Boetzelaerlaan 20 Geuzenkwartier | 217 | C | € 1.050.000 | +€ 0 | € 1.050.000 | € 0 | |
| Nieboerweg 210 Vogelwijk | 201 | C | € 1.075.000 | +€ 0 | € 1.075.000 | +€ 25.000 | |
| Abdis Evastraat 17 De Uithof | 223 | A+++ | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | +€ 45.000 | |
| Celebesstraat 81 Archipelbuurt | 245 | F | € 1.065.000 |
+€ 41.650
3 stap(pen)
|
€ 1.106.650 | +€ 56.650 | |
| Pioenweg 11 Bloemenbuurt-West | 250 | D | € 1.100.000 |
+€ 17.500
1 stap(pen)
|
€ 1.117.500 | +€ 67.500 | |
| Sportlaan 327 Vogelwijk | 182 | D | € 1.125.000 |
+€ 12.740
1 stap(pen)
|
€ 1.137.740 | +€ 87.740 | |
| Tortellaan 72 Vogelwijk | 150 | E | € 1.150.000 |
+€ 19.500
2 stap(pen)
|
€ 1.169.500 | +€ 119.500 | |
| Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt | 150 | C | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | € -155.000 | |
| Laan van Meerdervoort 571 Bloemenbuurt-Oost | 210 | C | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -200.000 | |
| Van Beuningenstraat 19 Statenkwartier | 178 | D | € 1.245.000 |
+€ 12.460
1 stap(pen)
|
€ 1.257.460 | +€ 207.460 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieboerweg 210 Vogelwijk | 201 | 8 | C | € 1.075.000 | € 5.348 |
| Sportlaan 327 Vogelwijk | 182 | 8 | D | € 1.125.000 | € 6.181 |
| Pauwenlaan 49 Vogelwijk | 203 | 8 | E | € 1.250.000 | € 6.158 |
| Van Boetzelaerlaan 20 Geuzenkwartier | 217 | 10 | C | € 1.050.000 | € 4.839 |
| Laan van Meerdervoort 571 Bloemenbuurt-Oost | 210 | 8 | C | € 850.000 | € 4.048 |
| Van Beuningenstraat 19 Statenkwartier | 178 | 8 | D | € 1.245.000 | € 6.994 |
| Abdis Evastraat 17 De Uithof | 223 | 8 | A+++ | € 1.095.000 | € 4.910 |
| Tortellaan 72 Vogelwijk | 150 | 8 | E | € 1.150.000 | € 7.667 |
| Celebesstraat 81 Archipelbuurt | 245 | 9 | F | € 1.065.000 | € 4.347 |
| Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt | 150 | 8 | C | € 895.000 | € 5.967 |
| Pioenweg 11 Bloemenbuurt-West | 250 | 10 | D | € 1.100.000 | € 4.400 |
| Tedingeroord 42 De Lanen | 238 | 8 | A | € 1.575.000 | € 6.618 |