house · resale
Rosa Spierstraat 38
2135TT Hoofddorp · Hoofddorp Toolenburg Oost · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Keijser & Drieman NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Haarlemmermeer met 78–145 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-6.4% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 8.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 7586 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940114
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Octopus — 0.18 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Toolenburg — 0.52 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk SELA — 1.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.19 km |
| OV-station | Hoofddorp — 2.12 km |
| Restaurant | Lucky City — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.550 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 448 per jaar en 448 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West | 101 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Joke Smitstraat 10 Hoofddorp Toolenburg Oost | 90 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Frederiksveld 15 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 118 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West | 113 | C | € 495.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 505.170 | +€ 10.170 | |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | C | € 500.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 509.810 | +€ 14.810 | |
| Ribesstraat 48 Lisserbroek | 103 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -16.000 | |
| Heideveld 50 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 109 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 4.905
1 stap(pen)
|
€ 523.905 | +€ 28.905 | |
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | D | € 450.000 |
+€ 15.680
2 stap(pen)
|
€ 465.680 | € -29.320 | |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West | 113 | 4 | C | € 495.000 | € 4.381 |
| Frederiksveld 15 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 118 | 4 | A | € 500.000 | € 4.237 |
| Marga Klompésingel 58 Hoofddorp Toolenburg Oost | 117 | 4 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Weerterbos 72 Hoofddorp Overbos Zuid | 107 | 4 | C | € 575.000 | € 5.374 |
| Newtonstraat 11 Badhoevedorp Noordwest | 102 | 4 | C | € 525.000 | € 5.147 |
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | 5 | B | € 495.000 | € 4.500 |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | 5 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Heideveld 50 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 109 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.358 |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 519.000 | € 4.761 |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | 5 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | 5 | C | € 515.000 | € 4.328 |