apartment · resale
Tafelbergdreef 142
3564AD Utrecht · Zambesidreef en omgeving · wijk Wijk 03 Overvecht · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beumer Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 56 apartments in Utrecht met 63–118 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 1e percentiel (-30.1% t.o.v. mediaan van € 5.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 10013 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 318.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 83% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440341
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ad Hoc voormalige school — 0.09 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutercentrum — 0.32 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.14 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek & Drogist — 0.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Gagelhof — 0.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek (De Wierde) — 1.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Overvecht — 1.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Aswan — 0.11 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.912 per jaar (~€ 243/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.914 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2548 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1092 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.456 per jaar en 1365 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | D | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 4.080
1 stap(pen)
|
€ 354.080 | +€ 4.080 | |
| Dommeringdreef 87 Neckardreef en omgeving | 85 | E | € 349.000 |
+€ 5.100
1 stap(pen)
|
€ 354.100 | +€ 4.100 | |
| Yokohamadreef 22 Tigrisdreef en omgeving | 85 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | +€ 10.000 | |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | B | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -15.000 | |
| Livingstonelaan 638 Kanaleneiland-Zuid | 87 | E | € 325.000 |
+€ 5.220
1 stap(pen)
|
€ 330.220 | € -19.780 | |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | G | € 360.000 |
+€ 10.400
3 stap(pen)
|
€ 370.400 | +€ 20.400 | |
| Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid | 78 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | E | € 375.000 |
+€ 4.560
1 stap(pen)
|
€ 379.560 | +€ 29.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Livingstonelaan 638 Kanaleneiland-Zuid | 87 | 4 | E | € 325.000 | € 3.736 |
| Pernambucodreef 30 Vechtzoom-zuid | 99 | 4 | C | € 395.000 | € 3.990 |
| Dommeringdreef 87 Neckardreef en omgeving | 85 | 3 | E | € 349.000 | € 4.106 |
| Yokohamadreef 22 Tigrisdreef en omgeving | 85 | 3 | A | € 360.000 | € 4.235 |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | 3 | G | € 360.000 | € 4.500 |
| Prinses Ireneplateau 88 Schaakbuurt en omgeving | 91 | 3 | A | € 440.000 | € 4.835 |
| Auriollaan 93 Kanaleneiland-Noord | 77 | 4 | C | € 389.000 | € 5.052 |
| Prins Bernhardlaan 41 Schaakbuurt en omgeving | 80 | 4 | A | € 439.000 | € 5.488 |
| Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid | 78 | 3 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | 3 | C | € 450.000 | € 5.233 |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | 4 | C | € 469.000 | € 5.651 |