Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 80 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOS Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 apartments in Apeldoorn met 56–104 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+11.9% t.o.v. mediaan van € 4.079/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Kanaalstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kanaalstraat 68 | 87 | A | € 375.000 | € 4.310 |
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 6.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 7633 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 263.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Koningin Wilhelminaschool — 0.53 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Romijn — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zegers-Botta — 0.53 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 1.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn — 0.76 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Guusje — 0.07 km · 73 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.120 per jaar (~€ 93/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.836 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~880 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~240 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Molenstraat-Centrum 395 De Haven | 76 | A+ | € 380.000 | +€ 0 | € 380.000 | +€ 15.000 | |
| Kanaalstraat 68 Binnenstad | 87 | A | € 375.000 |
+€ 6.960
1 stap(pen)
|
€ 381.960 | +€ 16.960 | |
| Beekpark 25 Binnenstad | 92 | A+ | € 382.500 | +€ 0 | € 382.500 | +€ 17.500 | |
| Germanenlaan 136 Orden | 78 | F | € 289.000 |
+€ 35.100
6 stap(pen)
|
€ 324.100 | € -40.900 | |
| Stationsstraat 279 Binnenstad | 78 | C | € 297.000 |
+€ 21.840
3 stap(pen)
|
€ 318.840 | € -46.160 | |
| Linie 401 Osseveld-Oost | 76 | A | € 310.000 |
+€ 6.080
1 stap(pen)
|
€ 316.080 | € -48.920 | |
| Vosselmanstraat 580 Binnenstad | 92 | B | € 400.000 |
+€ 17.480
2 stap(pen)
|
€ 417.480 | +€ 52.480 | |
| Asselsestraat 241 Driehuizen | 64 | C | € 275.000 |
+€ 17.920
3 stap(pen)
|
€ 292.920 | € -72.080 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Molenstraat-Centrum 395 De Haven | 76 | 3 | A+ | € 380.000 | € 5.000 |
| Kanaalstraat 68 Binnenstad | 87 | 3 | A | € 375.000 | € 4.310 |
| Linie 401 Osseveld-Oost | 76 | 3 | A | € 310.000 | € 4.079 |
| Stationsstraat 279 Binnenstad | 78 | 4 | C | € 297.000 | € 3.808 |
| Germanenlaan 136 Orden | 78 | 4 | F | € 289.000 | € 3.705 |
| Beekpark 25 Binnenstad | 92 | 3 | A+ | € 382.500 | € 4.158 |
| Vosselmanstraat 580 Binnenstad | 92 | 3 | B | € 400.000 | € 4.348 |
| Wolframstraat 114 Winkewijert | 76 | 4 | B | € 275.000 | € 3.618 |
| Berkel 22 Rivierenkwartier | 76 | 4 | B | € 269.500 | € 3.546 |
| Nieuwstraat 38 Binnenstad | 68 | 3 | A | € 269.500 | € 3.963 |
| Asselsestraat 241 Driehuizen | 64 | 3 | C | € 275.000 | € 4.297 |