Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 261 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Aelmans Woningmakelaars Panningen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Peel en Maas met 84–156 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-7.9% t.o.v. mediaan van € 3.430/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Peel en Maas
| Inwoners | 2.575 |
|---|---|
| Dichtheid | 4499 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 396.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18940302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Violier — 0.49 km |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km |
| Apotheek | Apotheek Maasbree — 0.32 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Maasbree — 0.32 km |
| Restaurant | 't Gemeintehoës — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.809 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.009 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2040 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~720 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 480 per jaar en 480 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Peel en Maas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tesselmansgoed 3 Achter de Hoven | 100 | A+ | € 379.000 | +€ 0 | € 379.000 | € 0 | |
| Pastoor Leursstraat 25 Maasbree-centrum | 129 | D | € 365.000 |
+€ 20.640
2 stap(pen)
|
€ 385.640 | +€ 6.640 | |
| Acaciahof 9 Maasbree-centrum | 111 | D | € 375.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 392.760 | +€ 13.760 | |
| 18 novemberring 10 De Riet Panningen | 92 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 16.000 | |
| Pastoor Knippenberghstraat 74 Helden-centrum | 130 | B | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | +€ 19.000 | |
| Averbodestraat 32 Helden-centrum | 100 | C | € 350.000 |
+€ 9.000
1 stap(pen)
|
€ 359.000 | € -20.000 | |
| Eelserstraat 17 Beringe-centrum | 111 | C | € 398.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 407.990 | +€ 28.990 | |
| Rembrandtstraat 16 Diepenbroek | 121 | C | € 415.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 425.890 | +€ 46.890 | |
| Zonnedauw 23 Hof-Startebos | 123 | B | € 429.000 | +€ 0 | € 429.000 | +€ 50.000 | |
| Valkappel 4 Schrames-Stogger | 147 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 56.000 | |
| Cederhof 8 Maasbree-centrum | 123 | B | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 66.000 | |
| In het Neervelt 23 Donk | 126 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 71.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pastoor Leursstraat 25 Maasbree-centrum | 129 | 6 | D | € 365.000 | € 2.829 |
| Eelserstraat 17 Beringe-centrum | 111 | 6 | C | € 398.000 | € 3.586 |
| Pastoor Knippenberghstraat 74 Helden-centrum | 130 | 6 | B | € 398.000 | € 3.062 |
| In het Neervelt 23 Donk | 126 | 6 | A | € 450.000 | € 3.571 |
| Rembrandtstraat 16 Diepenbroek | 121 | 7 | C | € 415.000 | € 3.430 |
| Zonnedauw 23 Hof-Startebos | 123 | 5 | B | € 429.000 | € 3.488 |
| Acaciahof 9 Maasbree-centrum | 111 | 5 | D | € 375.000 | € 3.378 |
| Cederhof 8 Maasbree-centrum | 123 | 7 | B | € 445.000 | € 3.618 |
| Tesselmansgoed 3 Achter de Hoven | 100 | 5 | A+ | € 379.000 | € 3.790 |
| Averbodestraat 32 Helden-centrum | 100 | 7 | C | € 350.000 | € 3.500 |
| 18 novemberring 10 De Riet Panningen | 92 | 6 | B | € 395.000 | € 4.293 |
| Valkappel 4 Schrames-Stogger | 147 | 7 | A | € 435.000 | € 2.959 |