Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Perceel | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Schaaf & Kooijmans Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Beverwijk
| Inwoners | 1.415 |
|---|---|
| Dichtheid | 10786 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 277.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03750002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.6 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Rakash Supermarkt — 0.25 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Donker — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Dialysecentrum Beverwijk — 0.47 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Beverwijk — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ome Pietje Eten & Drinken — 0.03 km · 25 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.125 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.967 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1870 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~765 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 765 per jaar en 765 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Beverwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuikensweg 13 Westertuinen | 70 | G | € 350.000 |
+€ 14.000
4 stap(pen)
|
€ 364.000 | € -11.000 | |
| Sionstraat 30 Meerplein | 69 | D | € 335.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 339.830 | € -35.170 | |
| Arendsweg 159 Oostertuinen | 93 | G | € 400.000 |
+€ 18.600
4 stap(pen)
|
€ 418.600 | +€ 43.600 | |
| Bergerslaan 2 Oostertuinen | 72 | D | € 415.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 420.040 | +€ 45.040 | |
| Kuikensweg 75 Westertuinen | 73 | G | € 299.500 |
+€ 14.600
4 stap(pen)
|
€ 314.100 | € -60.900 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Arendsweg 159 Oostertuinen | 93 | 4 | G | € 400.000 | € 4.301 |
| Kuikensweg 75 Westertuinen | 73 | 3 | G | € 299.500 | € 4.103 |
| Kuikensweg 13 Westertuinen | 70 | 3 | G | € 350.000 | € 5.000 |
| Bergerslaan 2 Oostertuinen | 72 | 4 | D | € 415.000 | € 5.764 |
| Sionstraat 30 Meerplein | 69 | 3 | D | € 335.000 | € 4.855 |