house · resale
Maria Doorman-Kielstrastraat 51
3207SB Spijkenisse · Maaswijk-Zuidwest · wijk Maaswijk · Nissewaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 131 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Den Rooijen & Van Herk Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Nissewaard met 70–131 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+2.7% t.o.v. mediaan van € 3.850/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nissewaard
| Inwoners | 2.655 |
|---|---|
| Dichtheid | 6951 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 391.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 1% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19301503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.907 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.761 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.020 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.075 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1717 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~606 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 404 per jaar en 404 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Nissewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | C | € 395.000 |
+€ 4.950
1 stap(pen)
|
€ 399.950 | +€ 450 | |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 500 | |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 500 | |
| Baarsveen 137 Baarsveen | 105 | A+ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 500 | |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -4.500 | |
| Pluimgras 16 Vriesland | 105 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -10.500 | |
| Hugo van Voorneweg 48 Ravensteijn-West | 124 | C | € 399.500 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 410.660 | +€ 11.160 | |
| Burggraafstraat 41 Ravensteijn-West | 122 | C | € 400.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 410.980 | +€ 11.480 | |
| Melkwegplein 25 Sterrenkwartier-Midden | 125 | C | € 375.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 386.250 | € -13.250 | |
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -14.500 | |
| Symfonielaan 42 Vogelenzang-Noord | 100 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -14.500 | |
| Margaretha Roosenboomstraat 16 Maaswijk-Noordoost | 104 | B | € 419.500 | +€ 0 | € 419.500 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | 5 | B | € 385.000 | € 3.702 |
| Margaretha Roosenboomstraat 16 Maaswijk-Noordoost | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Pluimgras 16 Vriesland | 105 | 5 | A | € 389.000 | € 3.705 |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | 5 | B | € 400.000 | € 3.704 |
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | 5 | C | € 395.000 | € 3.591 |
| Symfonielaan 42 Vogelenzang-Noord | 100 | 4 | A | € 385.000 | € 3.850 |
| Roosendaelweg 17 Geervliet-Noordoost | 105 | 5 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | 4 | B | € 400.000 | € 4.124 |
| Baarsveen 137 Baarsveen | 105 | 4 | A+ | € 400.000 | € 3.810 |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | 5 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Krekelveen 409 Krekelveen | 93 | 4 | C | € 350.000 | € 3.763 |
| Kanariestraat 12 Vogelbuurt | 86 | 5 | D | € 350.000 | € 4.070 |