house · resale
Maanstraat 4
7521HA Enschede · Twekkelerveld · wijk Wijk 03 Twekkelerveld - T.H.T. · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Perceel | 307 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bles & Van der Does (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Enschede met 65–120 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+19.8% t.o.v. mediaan van € 3.365/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 4.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 5072 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 221.000 deze listing +70% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zone.college — 0.19 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Twekkelerveld — 0.17 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Twekkelerveld — 0.19 km |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 2.86 km |
| OV-station | Enschede Kennispark — 1.49 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafe Jeruzalem — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.325 per jaar (~€ 194/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.984 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2046 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~837 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 837 per jaar en 837 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oosterhof 15 Ribbelt-Ribbelerbrink | 100 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Soendastraat 8 Getfert | 101 | C | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -6.000 | |
| Stephensonstraat 11 Velve-Lindenhof | 100 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Wethouder Nijhuisstraat 17 Elferink-Heuwkamp | 93 | E | € 350.000 |
+€ 12.090
2 stap(pen)
|
€ 362.090 | € -12.910 | |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | D | € 350.000 |
+€ 7.280
1 stap(pen)
|
€ 357.280 | € -17.720 | |
| Bekspringhoek 127 Helmerhoek-Zuid | 109 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Dollardstraat 20 Deppenbroek | 85 | E | € 325.000 |
+€ 11.050
2 stap(pen)
|
€ 336.050 | € -38.950 | |
| Johan Wijnoltsstraat 158 Tubantia-Toekomst | 75 | E | € 325.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 334.750 | € -40.250 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oosterhof 15 Ribbelt-Ribbelerbrink | 100 | 4 | A | € 375.000 | € 3.750 |
| Soendastraat 8 Getfert | 101 | 4 | C | € 369.000 | € 3.653 |
| P.H. ter Meulenplantsoen 8 Dorp Lonneker | 86 | 4 | G | € 425.000 | € 4.942 |
| Dennenweg 189 Stevenfenne | 96 | 4 | D | € 300.000 | € 3.125 |
| Wethouder Nijhuisstraat 17 Elferink-Heuwkamp | 93 | 3 | E | € 350.000 | € 3.763 |
| Bourdonstraat 16 Wooldrik | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Bruggertstraat 27 Elferink-Heuwkamp | 91 | 5 | C | € 330.000 | € 3.626 |
| Stephensonstraat 11 Velve-Lindenhof | 100 | 5 | B | € 365.000 | € 3.650 |
| Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid | 99 | 5 | A | € 330.000 | € 3.333 |
| B.W. ter Kuilestraat 236 Stevenfenne | 93 | 4 | E | € 269.000 | € 2.892 |
| Walhofstraat 121 Walhof-Roessingh | 91 | 5 | G | € 295.000 | € 3.242 |
| Dollardstraat 20 Deppenbroek | 85 | 5 | E | € 325.000 | € 3.824 |