Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 80 m² |
| Perceel | 89 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Appels Makelaardij B.V. | NVM-QUALIS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Tilburg met 56–104 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 95e percentiel (+26.3% t.o.v. mediaan van € 4.205/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 2.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 6971 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 382.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08555801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Reeshof College — 0.26 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.77 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Forum — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 4.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 0.41 km |
| Restaurant | Perron 3 — 0.41 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.280 per jaar (~€ 107/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.136 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1040 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~320 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | D | € 390.000 |
+€ 27.810
3 stap(pen)
|
€ 417.810 | € -7.190 | |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | B | € 435.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 446.110 | +€ 21.110 | |
| Ezelvense Akkers 35 Ezelvense Akkers | 93 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | C | € 369.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 385.800 | € -39.200 | |
| Hoevenseweg 46 Hoevenseweg | 83 | C | € 360.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 376.600 | € -48.400 | |
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | D | € 349.000 |
+€ 22.410
3 stap(pen)
|
€ 371.410 | € -53.590 | |
| Puccinihof 643 Stokhasselt West | 94 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -65.000 | |
| Zelhemstraat 13 Koolhoven Buiten | 103 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 74.000 | |
| Pastoor Schutjesstraat 98 Hoefstraat Noord | 70 | F | € 325.000 |
+€ 25.900
5 stap(pen)
|
€ 350.900 | € -74.100 | |
| President Steijnstraat 2 Afrikaanderbuurt Oost | 88 | E | € 315.000 |
+€ 29.040
4 stap(pen)
|
€ 344.040 | € -80.960 | |
| Roggestraat 5 Sint Anna Noord | 70 | D | € 325.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 343.900 | € -81.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | 4 | C | € 369.000 | € 4.393 |
| Hoevenseweg 46 Hoevenseweg | 83 | 4 | C | € 360.000 | € 4.337 |
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | 4 | D | € 349.000 | € 4.205 |
| Ezelvense Akkers 35 Ezelvense Akkers | 93 | 3 | A | € 450.000 | € 4.839 |
| Pastoor Schutjesstraat 98 Hoefstraat Noord | 70 | 3 | F | € 325.000 | € 4.643 |
| Roggestraat 5 Sint Anna Noord | 70 | 3 | D | € 325.000 | € 4.643 |
| Generaal de Wetstraat 35 Afrikaanderbuurt Oost | 85 | 4 | D | € 315.000 | € 3.706 |
| Puccinihof 643 Stokhasselt West | 94 | 3 | A | € 360.000 | € 3.830 |
| President Steijnstraat 2 Afrikaanderbuurt Oost | 88 | 4 | E | € 315.000 | € 3.580 |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | 4 | B | € 435.000 | € 4.307 |
| Zelhemstraat 13 Koolhoven Buiten | 103 | 3 | A | € 499.000 | € 4.845 |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | 4 | D | € 390.000 | € 3.786 |