house · resale
Chico Mendesring 371
3315WP Dordrecht · Amazone en omgeving · wijk Wijk 11 Stadspolders · Dordrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 209 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Giessen & Van Herk Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Dordrecht met 89–166 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.131/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dordrecht
| Inwoners | 1.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 5128 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 418.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05051100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Atlas — 0.41 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Avantage Rivierenplein — 0.77 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Dudokplein — 1.0 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Albert Schweitzer Ziekenhuis, loc. Dordwijk — 2.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Heen en weer Weerwolf — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het Gemaal — 0.74 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.525 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.738 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2176 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~768 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 512 per jaar en 512 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Dordrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | E | € 498.000 |
+€ 27.280
3 stap(pen)
|
€ 525.280 | € -3.520 | |
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | C | € 495.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 507.420 | € -21.380 | |
| Arentsburg 42 Mildenburg en omgeving | 142 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -33.800 | |
| Volkerakweg 36 Merwedepolder-West | 135 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -49.800 | |
| Zuidendijk 135 Zuidendijk | 90 | C | € 575.000 |
+€ 8.100
1 stap(pen)
|
€ 583.100 | +€ 54.300 | |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | E | € 439.000 |
+€ 24.420
3 stap(pen)
|
€ 463.420 | € -65.380 | |
| Binnen Kalkhaven 11 Kalkhaven | 106 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | +€ 70.200 | |
| Cannenburg 26 Vredenburg en omgeving | 107 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -93.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | 5 | E | € 498.000 | € 4.016 |
| Arentsburg 42 Mildenburg en omgeving | 142 | 4 | A | € 495.000 | € 3.486 |
| Volkerakweg 36 Merwedepolder-West | 135 | 5 | A | € 479.000 | € 3.548 |
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | 5 | C | € 495.000 | € 3.587 |
| Vissersdijk 49 Vissersdijk-Oost | 123 | 4 | C | € 710.000 | € 5.772 |
| Binnen Kalkhaven 11 Kalkhaven | 106 | 4 | A | € 599.000 | € 5.651 |
| Cannenburg 26 Vredenburg en omgeving | 107 | 4 | B | € 435.000 | € 4.065 |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | 5 | E | € 439.000 | € 3.955 |
| Langedaal 127 Dordtse Hout | 146 | 5 | A | € 650.000 | € 4.452 |
| Bakema-erf 287 Van den Broek-erf en omgeving | 97 | 4 | A | € 415.000 | € 4.278 |
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | 4 | C | € 398.800 | € 4.154 |
| Beekmanstraat 145 Beekmanstraat en omgeving | 92 | 4 | E | € 389.000 | € 4.228 |