Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Eijk Makelaars & Taxateurs B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 85 apartments in Rotterdam met 94–175 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+30.0% t.o.v. mediaan van € 4.531/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rochussenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rochussenstraat 231 | 82 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| Rochussenstraat 257 | 109 | B | € 549.000 | € 5.037 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 11.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 17176 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 399.000 deze listing +99% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990325
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mariaschool — 0.21 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.9 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.09 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Binnenweg Apotheek — 0.13 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Mariastraat — 0.89 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 0.71 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Coolhaven — 0.45 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pistache Halab — 0.06 km · 61 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 168.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.890 per jaar (~€ 158/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.953 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1485 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~405 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oostmaaslaan 668 Struisenburg | 162 | A | € 798.000 |
+€ 12.960
1 stap(pen)
|
€ 810.960 | +€ 15.960 | |
| Marie van Eijsden-Vinkstraat 389 Prinsenland | 168 | B | € 725.000 |
+€ 31.920
2 stap(pen)
|
€ 756.920 | € -38.080 | |
| Lloydkade 727 Schiemond | 135 | A | € 839.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 849.800 | +€ 54.800 | |
| Baan 34 Stadsdriehoek | 102 | A++ | € 739.000 | +€ 0 | € 739.000 | € -56.000 | |
| Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp | 120 | D | € 689.000 |
+€ 42.000
4 stap(pen)
|
€ 731.000 | € -64.000 | |
| Bergselaan 86 Liskwartier | 139 | B | € 700.000 |
+€ 26.410
2 stap(pen)
|
€ 726.410 | € -68.590 | |
| Heemraadssingel 208 Middelland | 103 | B | € 695.000 |
+€ 19.570
2 stap(pen)
|
€ 714.570 | € -80.430 | |
| Maashaven N.z. 865 Katendrecht | 147 | A++ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 100.000 | |
| Kruisplein 796 Cool | 101 | A | € 675.000 |
+€ 8.080
1 stap(pen)
|
€ 683.080 | € -111.920 | |
| Jericholaan 57 Kralingen West | 114 | B | € 650.000 |
+€ 21.660
2 stap(pen)
|
€ 671.660 | € -123.340 | |
| Wijnbrugstraat 75 Stadsdriehoek | 110 | A+ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -145.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lloydkade 727 Schiemond | 135 | 4 | A | € 839.000 | € 6.215 |
| Bergselaan 86 Liskwartier | 139 | 4 | B | € 700.000 | € 5.036 |
| Maashaven N.z. 865 Katendrecht | 147 | 4 | A++ | € 895.000 | € 6.088 |
| Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp | 120 | 4 | D | € 689.000 | € 5.742 |
| Stadhoudersweg 96 Blijdorp | 127 | 4 | C | € 595.000 | € 4.685 |
| Streksingel 175 Hillegersberg Noord | 126 | 4 | A | € 599.500 | € 4.758 |
| Helmersstraat 13 Kop van Zuid - Entrepot | 131 | 3 | A | € 595.000 | € 4.542 |
| Houtlaan 319 Nieuwe Werk | 122 | 3 | A++ | € 955.000 | € 7.828 |
| Jan Pettersonstraat 13 Oud IJsselmonde | 129 | 5 | A | € 575.000 | € 4.457 |
| Jericholaan 57 Kralingen West | 114 | 4 | B | € 650.000 | € 5.702 |
| Weena 913 Cs Kwartier | 133 | 4 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Burgemeester Baumannlaan 173 Kleinpolder | 121 | 3 | A++ | € 600.000 | € 4.959 |