Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 269 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Reestdal Makelaars - Wonen waar jij je thuis voelt (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Hardenberg met 92–171 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.030/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hardenberg
| Inwoners | 995 |
|---|---|
| Dichtheid | 873 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 360.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01600401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bassisschool CNS Balkbrug — 0.88 km |
|---|---|
| Supermarkt | Poiesz — 0.59 km |
| Apotheek | Apotheek — 0.78 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk — 0.81 km |
| Restaurant | Hotel-Eetcafé d'Olde Heerd — 0.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.112 per jaar (~€ 176/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.086 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~528 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hardenberg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | D | € 360.000 |
+€ 31.860
3 stap(pen)
|
€ 391.860 | € -8.140 | |
| Sponturfwijk 16 Verspreide huizen Reestgebied (ged.) | 146 | D | € 375.000 |
+€ 39.420
3 stap(pen)
|
€ 414.420 | +€ 14.420 | |
| Professor Waterinkstraat 4 Marienberg Kern | 123 | D | € 337.500 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 370.710 | € -29.290 | |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -31.000 | |
| Paasberg 28 Baalder | 125 | B | € 349.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 362.750 | € -37.250 | |
| Nieuwlandweg 1 Verspreide huizen Ane | 124 | E | € 400.000 |
+€ 40.920
4 stap(pen)
|
€ 440.920 | +€ 40.920 | |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -65.000 | |
| Dr. Albert Schweitzerplein 41 Baalder | 107 | B | € 319.500 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 331.270 | € -68.730 | |
| Asterstraat 11 Dedemsvaart-Noord | 112 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -75.000 | |
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | B | € 310.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 323.750 | € -76.250 | |
| Reigerstraat 12 Heemse-Oost Heemsermars | 118 | B | € 309.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 321.980 | € -78.020 | |
| Moerheimstraat 33 Dedemsvaart-Zuidoost | 143 | C | € 450.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 478.600 | +€ 78.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwlandweg 1 Verspreide huizen Ane | 124 | 6 | E | € 400.000 | € 3.226 |
| Paasberg 28 Baalder | 125 | 6 | B | € 349.000 | € 2.792 |
| Professor Waterinkstraat 4 Marienberg Kern | 123 | 6 | D | € 337.500 | € 2.744 |
| Sponturfwijk 16 Verspreide huizen Reestgebied (ged.) | 146 | 6 | D | € 375.000 | € 2.568 |
| Moerheimstraat 33 Dedemsvaart-Zuidoost | 143 | 5 | C | € 450.000 | € 3.147 |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | 5 | A | € 335.000 | € 2.724 |
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | 5 | D | € 360.000 | € 3.051 |
| Reigerstraat 12 Heemse-Oost Heemsermars | 118 | 6 | B | € 309.000 | € 2.619 |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | 5 | A | € 369.000 | € 3.154 |
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | 5 | B | € 310.000 | € 2.480 |
| Asterstraat 11 Dedemsvaart-Noord | 112 | 5 | A | € 325.000 | € 2.902 |
| Steenbergerwijk 77 Dedemsvaart-Zuidwest | 147 | 6 | A | € 549.500 | € 3.738 |