Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Drenth Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Amersfoort met 74–139 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 1.665 |
|---|---|
| Dichtheid | 3801 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03071101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kinderhof — 0.42 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.68 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Liendert — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | GGD Consultatiebureau — 0.71 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 3.41 km |
| OV-station | Amersfoort Schothorst — 1.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Shabu Shabu — 0.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.140 per jaar (~€ 178/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.326 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1819 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~642 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 428 per jaar en 428 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Bekroning 12 Architectenbuurt-Oost | 85 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| De Boskamp 106 Bieshaar-Noord | 117 | C | € 445.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 455.530 | +€ 5.530 | |
| Geallieerdenstraat 17 Rustenburg-Noord | 87 | C | € 450.000 |
+€ 7.830
1 stap(pen)
|
€ 457.830 | +€ 7.830 | |
| Kolkrijst 3 Bieshaar-Noord | 107 | C | € 450.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 459.630 | +€ 9.630 | |
| I.K. Brunelerf 20 Architectenbuurt-Oost | 109 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Triangelstraat 108 Muziekbuurt-Noord | 98 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Sara Burgerhartsingel 201 Queekhoven e.o. | 108 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.000 | |
| Van Doesburgstraat 31 Architectenbuurt-West | 92 | A+++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 39.000 | |
| Straat van Corsica 145 De Bron-Noord | 110 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Illegaliteitsweg 32 Rustenburg-Noord | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| De Vergulde Pauw 23 Stadskwartier | 119 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 50.000 | |
| Geallieerdenstraat 39 Rustenburg-Noord | 88 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sikkelkruid 14 Kruidenbuurt | 103 | 4 | A | € 525.000 | € 5.097 |
| Kolkrijst 3 Bieshaar-Noord | 107 | 5 | C | € 450.000 | € 4.206 |
| I.K. Brunelerf 20 Architectenbuurt-Oost | 109 | 5 | A | € 475.000 | € 4.358 |
| Sara Burgerhartsingel 201 Queekhoven e.o. | 108 | 5 | A | € 485.000 | € 4.491 |
| Straat van Corsica 145 De Bron-Noord | 110 | 5 | A | € 495.000 | € 4.500 |
| Rodderikweg 7 Queekhoven e.o. | 108 | 5 | A | € 519.000 | € 4.806 |
| Kruiskamp 70 Kruiskamp-Noord | 100 | 5 | C | € 499.000 | € 4.990 |
| Elsenburg 11 Camera Obscurastraat e.o. | 111 | 5 | B | € 519.000 | € 4.676 |