apartment · resale
Burgemeester Norbruislaan 368
3555EP Utrecht · Zuilen-Noord · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LEF Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 apartments in Utrecht met 44–81 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-14.3% t.o.v. mediaan van € 6.481/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Burgemeester Norbruislaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Norbruislaan 272 | 68 | E | € 350.000 | € 5.147 |
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.800 |
|---|---|
| Dichtheid | 5305 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 438.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440244
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO Belle van Zuylen — 0.17 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuteropvang de Cirkel — 0.86 km |
| Supermarkt | Łowiczanka — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuilense Apotheek - Gezondheidscentrum De Brug — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Brug — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 2.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 1.93 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Parel van Zuilen — 0.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.575 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.802 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~567 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 567 per jaar en 567 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 1.820
1 stap(pen)
|
€ 351.820 | +€ 1.820 | |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | D | € 349.500 |
+€ 3.570
1 stap(pen)
|
€ 353.070 | +€ 3.070 | |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | D | € 350.000 |
+€ 3.640
1 stap(pen)
|
€ 353.640 | +€ 3.640 | |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | D | € 350.000 |
+€ 4.760
1 stap(pen)
|
€ 354.760 | +€ 4.760 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 8.840
3 stap(pen)
|
€ 343.840 | € -6.160 | |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | E | € 350.000 |
+€ 7.020
2 stap(pen)
|
€ 357.020 | +€ 7.020 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 358.840 | +€ 8.840 | |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | B | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -15.000 | |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | 3 | D | € 375.000 | € 6.148 |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | 3 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Vasco da Gamalaan 103 Kanaleneiland-Zuid | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | 3 | E | € 350.000 | € 5.147 |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | 3 | D | € 350.000 | € 5.147 |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | 3 | B | € 335.000 | € 4.855 |
| Telderslaan 15 Transwijk-Noord | 68 | 3 | G | € 300.000 | € 4.412 |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | 2 | A | € 400.000 | € 6.349 |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | 2 | A | € 375.000 | € 6.356 |
| Busken Huetstraat 8 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 60 | 3 | C | € 435.000 | € 7.250 |
| Van Bijnkershoeklaan 305 Transwijk-Noord | 68 | 4 | A+ | € 315.000 | € 4.632 |