Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Perceel | 132 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Via Paul Makelaardij, via wie anders?! (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Tilburg met 58–107 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+4.1% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 485 |
|---|---|
| Dichtheid | 8212 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 449.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08551405
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Panta Rhei — 0.59 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.11 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Piushaven — 0.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Piushaven — 0.24 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 4.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg — 1.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Babbo — 0.06 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.719 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.075 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.892 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1826 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~747 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 747 per jaar en 747 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Puccinihof 643 Stokhasselt West | 94 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € 0 | |
| Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost | 89 | C | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 5.000 | |
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | D | € 349.000 |
+€ 5.810
1 stap(pen)
|
€ 354.810 | € -5.190 | |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | C | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 9.000 | |
| Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West | 90 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 15.000 | |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 15.000 | |
| Pastoor Schutjesstraat 98 Hoefstraat Noord | 70 | F | € 325.000 |
+€ 11.900
3 stap(pen)
|
€ 336.900 | € -23.100 | |
| Vivaldistraat 63 Stokhasselt Noord-Oost | 102 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -25.000 | |
| Roggestraat 5 Sint Anna Noord | 70 | D | € 325.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 329.900 | € -30.100 | |
| President Steijnstraat 2 Afrikaanderbuurt Oost | 88 | E | € 315.000 |
+€ 11.440
2 stap(pen)
|
€ 326.440 | € -33.560 | |
| Geervlietsingel 18 Huibeven West | 91 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 35.000 | |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | 4 | D | € 349.000 | € 4.205 |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | 4 | C | € 369.000 | € 4.393 |
| Generaal de Wetstraat 35 Afrikaanderbuurt Oost | 85 | 4 | D | € 315.000 | € 3.706 |
| President Steijnstraat 2 Afrikaanderbuurt Oost | 88 | 4 | E | € 315.000 | € 3.580 |
| Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost | 89 | 5 | C | € 365.000 | € 4.101 |
| Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West | 90 | 5 | A+ | € 375.000 | € 4.167 |
| Wapenveldstraat 19 Witbrant West | 80 | 3 | A | € 425.000 | € 5.312 |
| Geervlietsingel 18 Huibeven West | 91 | 5 | A+ | € 395.000 | € 4.341 |
| Kreitenmolenstraat 193 Bedrijventerrein Kreitenmolen | 91 | 5 | G | € 400.000 | € 4.396 |
| Puccinihof 643 Stokhasselt West | 94 | 3 | A | € 360.000 | € 3.830 |
| Pastoor Schutjesstraat 98 Hoefstraat Noord | 70 | 3 | F | € 325.000 | € 4.643 |
| Roggestraat 5 Sint Anna Noord | 70 | 3 | D | € 325.000 | € 4.643 |