Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 156 m² |
| Perceel | 177 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Des Huizes Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Hengelo (O) met 109–202 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-17.0% t.o.v. mediaan van € 3.477/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 1.555 |
|---|---|
| Dichtheid | 7245 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 213.000 deze listing +111% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 94% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zevensprong — 0.63 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.86 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Koop — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Hagen — 0.86 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 3.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hengelo Oost — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Curry Fusion — 0.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 156 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.872 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.304 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1404 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid | 136 | A | € 425.000 |
+€ 24.480
2 stap(pen)
|
€ 449.480 | € -520 | |
| Mesdagstraat 18 't Wilbert | 121 | C | € 415.000 |
+€ 45.980
4 stap(pen)
|
€ 460.980 | +€ 10.980 | |
| Enschedesestraat 184 Anninks-/Nijhofshoek | 140 | G | € 395.000 |
+€ 81.200
8 stap(pen)
|
€ 476.200 | +€ 26.200 | |
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | B | € 375.000 |
+€ 37.120
3 stap(pen)
|
€ 412.120 | € -37.880 | |
| Jan Prinsstraat 44 Groot Driene Zuid | 142 | C | € 349.500 |
+€ 53.960
4 stap(pen)
|
€ 403.460 | € -46.540 | |
| Meikever 15 Het Broek | 130 | A | € 485.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 508.400 | +€ 58.400 | |
| Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek | 113 | B | € 348.000 |
+€ 32.770
3 stap(pen)
|
€ 380.770 | € -69.230 | |
| Sabastraat 13 Weidedorp | 120 | C | € 335.000 |
+€ 45.600
4 stap(pen)
|
€ 380.600 | € -69.400 | |
| Tom Mandersstraat 76 Molendijkhoek | 147 | B | € 489.000 |
+€ 42.630
3 stap(pen)
|
€ 531.630 | +€ 81.630 | |
| Rembrandtstraat 12 't Wilbert | 123 | C | € 485.000 |
+€ 46.740
4 stap(pen)
|
€ 531.740 | +€ 81.740 | |
| Stockholmstraat 56 Vossenbelt Zuid | 137 | A+++ | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 89.000 | |
| Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek | 112 | A | € 340.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 360.160 | € -89.840 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tom Mandersstraat 76 Molendijkhoek | 147 | 5 | B | € 489.000 | € 3.327 |
| Old Ruitenborgh 20 Hengelose Es Noord | 142 | 5 | unknown | € 400.000 | € 2.817 |
| Wilbertstraat 4 't Wilbert | 151 | 6 | B | € 525.000 | € 3.477 |
| Enschedesestraat 184 Anninks-/Nijhofshoek | 140 | 6 | G | € 395.000 | € 2.821 |
| Stockholmstraat 56 Vossenbelt Zuid | 137 | 5 | A+++ | € 539.000 | € 3.934 |
| Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid | 136 | 6 | A | € 425.000 | € 3.125 |
| Meikever 15 Het Broek | 130 | 5 | A | € 485.000 | € 3.731 |
| Jan Prinsstraat 44 Groot Driene Zuid | 142 | 6 | C | € 349.500 | € 2.461 |
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |
| Industriestraat 121 Tuindorp 't Lansink | 136 | 4 | D | € 560.000 | € 4.118 |
| Mesdagstraat 18 't Wilbert | 121 | 5 | C | € 415.000 | € 3.430 |
| Levantstraat 19 Roershoek | 162 | 6 | B | € 639.000 | € 3.944 |