databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Nieuwe Baan 49

5865AM Tienray · Tienray · wijk Wijk 14 Tienray · Horst aan de Maas

€ 525.000
€ 3.344 / m²
157 5kamers D
Foto 1 van Nieuwe Baan 49 Foto 2 van Nieuwe Baan 49 Foto 3 van Nieuwe Baan 49 Foto 4 van Nieuwe Baan 49 Foto 5 van Nieuwe Baan 49 Foto 6 van Nieuwe Baan 49 Foto 7 van Nieuwe Baan 49 Foto 8 van Nieuwe Baan 49 Foto 9 van Nieuwe Baan 49 Foto 10 van Nieuwe Baan 49 Foto 11 van Nieuwe Baan 49 Foto 12 van Nieuwe Baan 49

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.157 m²
Perceel1140 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Horst aan de Maas met 109–204 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.344/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Horst aan de Maas

Inwoners1.140
Dichtheid3381 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 318.000 deze listing +65% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt26%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts2.6 km
Afstand kinderdagverblijf1.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU15071400 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school KC STip — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn Jan Linders — 0.51 km
Restaurant Eten&Zo! — 0.46 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 114.130 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 157 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.024 per jaar (~€ 419/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.925 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4396 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1884 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.512 per jaar en 2355 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Horst aan de Maas

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Van Frezinstraat 1 De Risselt 134 A € 469.000 +€ 0 € 469.000 € -56.000
Fleursstraat 16 Hegelsom 164 C € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -100.000

Alle vergelijkbare woningen (4)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Fleursstraat 16 Hegelsom 164 6 C € 425.000 € 2.591
Van Frezinstraat 1 De Risselt 134 5 A € 469.000 € 3.500
Schadijkerweg 25 Verspreide huizen Meterik 137 5 A € 695.000 € 5.073
Sef van Megenlaan 25 Broekhuizen 135 6 A € 399.000 € 2.956