Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | FRIS Woningmakelaars Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 apartments in Zaanstad met 54–101 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+6.3% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 5.350 |
|---|---|
| Dichtheid | 8709 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04792210
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Fluxus — 0.21 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspelen Willibrord — 0.6 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.12 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Romijn/MC De Vaart — 0.44 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Roos — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 1.22 km |
| OV-station | Busstation Zaandam — 0.55 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sushi Zaandam — 0.18 km · 47 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.560 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.016 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 312 per jaar en 312 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koning Davidstraat 227 Rosmolenbuurt West | 88 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | B | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 4.000 | |
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | A+ | € 408.000 | +€ 0 | € 408.000 | +€ 13.000 | |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | C | € 375.000 |
+€ 6.660
1 stap(pen)
|
€ 381.660 | € -13.340 | |
| Anna de Waalstraat 192 Spoorbuurt | 67 | A+ | € 412.000 | +€ 0 | € 412.000 | +€ 17.000 | |
| Kapelhof 41 Westerwatering Zuid | 85 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 20.000 | |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -26.000 | |
| Kervelstraat 76 Noorderham | 99 | D | € 340.000 |
+€ 15.840
2 stap(pen)
|
€ 355.840 | € -39.160 | |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -45.000 | |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -45.000 | |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | C | € 335.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 341.570 | € -53.430 | |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | F | € 315.000 |
+€ 19.240
4 stap(pen)
|
€ 334.240 | € -60.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | 3 | B | € 399.000 | € 5.250 |
| Kapelhof 41 Westerwatering Zuid | 85 | 3 | A | € 415.000 | € 4.882 |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | 3 | C | € 335.000 | € 4.589 |
| Thijssestraat 157 Poelenburg Noord | 76 | 3 | C | € 315.000 | € 4.145 |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | 3 | B | € 350.000 | € 4.930 |
| Pinksterbloemweg 211 Kogerveld | 81 | 3 | C | € 315.000 | € 3.889 |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | 2 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | 3 | A | € 369.000 | € 5.348 |
| Koning Davidstraat 227 Rosmolenbuurt West | 88 | 3 | A | € 395.000 | € 4.489 |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | 4 | F | € 315.000 | € 4.257 |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | 3 | D | € 300.000 | € 4.348 |
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | 2 | A+ | € 408.000 | € 6.090 |