Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wij Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 houses in Utrecht met 56–105 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 6.481/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.220 |
|---|---|
| Dichtheid | 10915 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440222
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Taalschool Utrecht — 0.15 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jonas — 0.63 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.6 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ondiep — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Ondiep — 0.37 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 1.0 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Rooie Nel — 0.32 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.620 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.641 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1377 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~486 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 324 per jaar en 324 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Westfalen 60 Lunetten-Zuid | 86 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | G | € 495.000 |
+€ 19.720
5 stap(pen)
|
€ 514.720 | € -10.280 | |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 14.000 | |
| Volkerakstraat 58 Rivierenwijk | 67 | C | € 500.000 |
+€ 6.030
1 stap(pen)
|
€ 506.030 | € -18.970 | |
| Olmstraat 15 Ondiep | 69 | C | € 495.000 |
+€ 6.210
1 stap(pen)
|
€ 501.210 | € -23.790 | |
| Daalseweg 66 Zuilen-Noord | 79 | B | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 24.000 | |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | E | € 535.000 |
+€ 14.960
3 stap(pen)
|
€ 549.960 | +€ 24.960 | |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | C | € 550.000 |
+€ 3.690
1 stap(pen)
|
€ 553.690 | +€ 28.690 | |
| Zonzijde 33 De Meern-Noord | 89 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Noorderplaat 6 Veldhuizen | 103 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | 4 | C | € 550.000 | € 6.707 |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | 4 | D | € 550.000 | € 7.143 |
| Westfalen 60 Lunetten-Zuid | 86 | 4 | A | € 525.000 | € 6.105 |
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | 4 | A | € 569.000 | € 6.616 |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | 4 | C | € 445.000 | € 5.633 |
| Daalseweg 66 Zuilen-Noord | 79 | 5 | B | € 549.000 | € 6.949 |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | 4 | A | € 525.000 | € 5.833 |
| Bollenhofsestraat 113 Wittevrouwen | 73 | 4 | D | € 585.000 | € 8.014 |
| Zilvergeldstraat 31 Pijlsweerd-Noord | 73 | 4 | A | € 595.000 | € 8.151 |
| Jasondreef 11 Wolga- en Donaudreef en omgeving | 79 | 4 | C | € 395.000 | € 5.000 |
| Zonzijde 33 De Meern-Noord | 89 | 5 | B | € 495.000 | € 5.562 |
| Cornelis Dirkszstraat 163 Geuzenwijk | 82 | 5 | D | € 415.000 | € 5.061 |