house · resale
Dreef 26
3344GJ Hendrik-Ido-Ambacht · Volgerlanden-West · wijk Wijk 03 De Volgerlanden · Hendrik-Ido-Ambacht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wisse Makelaardij & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Hendrik-Ido-Ambacht met 74–139 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.393/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hendrik-Ido-Ambacht
| Inwoners | 7.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 6942 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 512.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05310301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wijngaard — 0.18 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Reformatorische peuterspeelzaal "De benjamin" — 0.91 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.32 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Gezondheidscentrum De Volgerlanden — 0.13 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Volgerlanden — 0.13 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zwijndrecht — 1.95 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.244 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.712 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.387 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1391 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~428 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hendrik-Ido-Ambacht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noten-bogerd 57 Krommeweg-Noord | 121 | B | € 450.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 463.310 | € -6.690 | |
| Duizendschoon 53 Volgerlanden-West | 114 | A+ | € 479.900 | +€ 0 | € 479.900 | +€ 9.900 | |
| Appelgaarde 22 Volgerlanden-West | 98 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -20.000 | |
| Ring 216 Krommeweg-Zuid | 89 | C | € 395.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 412.800 | € -57.200 | |
| Scheepmakersstraat 20 Dorp | 92 | C | € 390.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 408.400 | € -61.600 | |
| Hoekkamp 8 Krommeweg-Zuid | 138 | C | € 525.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 552.600 | +€ 82.600 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duizendschoon 53 Volgerlanden-West | 114 | 4 | A+ | € 479.900 | € 4.210 |
| Appelgaarde 22 Volgerlanden-West | 98 | 4 | A | € 450.000 | € 4.592 |
| Scheepmakersstraat 20 Dorp | 92 | 4 | C | € 390.000 | € 4.239 |
| Noten-bogerd 57 Krommeweg-Noord | 121 | 5 | B | € 450.000 | € 3.719 |
| Ring 216 Krommeweg-Zuid | 89 | 5 | C | € 395.000 | € 4.438 |
| Hoekkamp 8 Krommeweg-Zuid | 138 | 5 | C | € 525.000 | € 3.804 |