Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 358 m² |
| Perceel | 910 m² |
| Kamers | 7 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOS Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Andere woningen in Kayersdijk
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kayersdijk 113 | 90 | C | € 449.000 | € 4.989 |
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 2.735 |
|---|---|
| Dichtheid | 4320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 280.000 deze listing +293% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000405
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.46 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.27 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Apeldoorn Zuid — 0.89 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum HuisDokZuid — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre ziekenhuizen — 2.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Yuliet — 0.86 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.252 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 239.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 358 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 8.950 per jaar (~€ 746/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.998 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~7876 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~3222 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 3.222 per jaar en 3222 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1896 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel, elektrische boiler en zonneboiler |
| CV-ketel | Nefit Auris 24C (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 1.884 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina